Fan bağlantısı nasıl yapılır?

Zedw1

Zeptopat
Daha fazla  
Ben bunu nasıl takacağım ya da doğru yer mi? Çok değişik, hiçbir türlü oturmuyor tam.

Dosya Ekleri

• IMG_20231217_232240_1.jpg
    IMG_20231217_232240_1.jpg
    218,2 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20231217_232233.jpg
    IMG_20231217_232233.jpg
    153,7 KB · Görüntüleme: 24
CPU_FAN yazan yere takacaksın sanırım. Anakartın nedir ve bu kablo nereden çıkıyor?

Son düzenleme:
Ben bunu nasıl takacağım ya da doğru yer mi? Çok değişik, hiçbir türlü oturmuyor tam.

Hiçbir yere takmana gerek yok eski ses giriş soketi eskiden AC 97 ismi mevcuttu teknolojiden kaynaklı şimdilerde HD Audio yazar boş kalmasında problem yok.

Bu arada fan soketi değil düzeltme yapalım.
Eski ses giriş soketi kendisi.

Hiçbir yere takmana gerek yok eski ses giriş soketi eskiden AC 97 ismi mevcuttu teknolojiden kaynaklı şimdilerde HD Audio yazar boş kalmasında problem yok.

Eski kasa ön jak girişlerinin bağlantısı*

CPU_FAN yazan yere takacaksın sanırım. Anakartın nedir ve bu kablo nereden çıkıyor?
G41m combo

Arka fanın kablosu galiba.

Fan olsa Max 6 pin olabiliyor o da ARGB fanlarda. Ön ses portlarının kablosu fotoğraftaki.

Arka fanın kablosu nereye takılıyor peki?

Kablonun fan ile alakası yok hocam sadece kasanın ön kulaklık mikrofon girişi için eski tip bir kablo takmanıza gerek yok zaten diğer ucu takılmış vaziyette fotoğrafta başka sorunuz yok ise konu kapanabilir.

Arka fan çalışmıyor fan kablosu sandım onu.

SYS_FAN ve CHA_FAN soketlerine anakartta mevcut değil ise Molex ile de takılabiliyor bazı fanlarda PSU'dan direkt.

Fan için fotoğraf atarsanız size yardımcı olmaya çalışırım.

Arka fanın kablosu hangisi o zaman ondan başka boşta kablo da yok. Kasayı temizlemek için açtığından beri çalışmıyor bence kablosu çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı