Fan montajı

atesomerfaruk52

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iyi günler hayırlı forumlar.
MSI MAG Vampiric 010M kasasına sahibim.
Kasama ekstra fan takmak istiyorum fakat merak ettiğim şu içeri üfleme, dışarı üfleme muhabbeti var. Montaj hakkkında detaylı bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Fan için Be Quiet Silent Wings 4 düşünüyorum parasına göre çok mu gereksiz yoksa iş yapar mı farklı fan önerilerinize de açığım.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Montaj için 4 tane geniş aralıklı vida takıyorsunuz. Hava akışı, önden ve alttan alıp arkadan ve üstten atacak şekilde olmalı. Fanın üflediği yeri bulursunuz herhalde şeklinden?
Gürültüden rahatsız olmuyorsanız Akasa Viper almanızı öneririm.

Merhaba arkadaşlar iyi günler hayırlı forumlar.
MSI MAG Vampiric 010M kasasına sahibim.
Kasama ekstra fan takmak istiyorum fakat merak ettiğim şu içeri üfleme, dışarı üfleme muhabbeti var. Montaj hakkkında detaylı bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Fan için Be Quiet Silent Wings 4 düşünüyorum parasına göre çok mu gereksiz yoksa iş yapar mı farklı fan önerilerinize de açığım.
Şimdiden teşekkürler.
Bence bir fana o kadar para vermene gerek yok. İçeri üfleme dışarı üflemede şöyle kasanın üst kısmı havayı dışarı atacak bide kasanın arkası havayı dışarı atacak yani elinizi arkaya koyduğunuzda size üfleyecek ön tarafa da içeri üfleyecek şekilde takacaksınız. Kasaya montaj kolay aldığınızda içinden vida çıkar üst kısımda zaten vida takılacak yerler var siz oraya fanı elinizle sabitleyip vidalayacaksınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı