Fan Speed 100 yapılırsa ne olur?

Güncel bir kart kullanıyorum ve çalıştırıyor. Bendeki ayarlardan da olabilir.

Ayarlardan olabilir ya da o özellik olmayabilir çünkü Sapphire RX580 - INNO3D 3060 - MSI suprimx 3080 kartlarımda boştayken fanlarını çalıştırmıyor.

Fanları çok dandik yüksek devirde titreşim ve ses yapıyor hiç memnun değilim fanlardan maddi olarak müsait olduğum zaman fanlarını değiştireceğim ve uğultu sesi yaşamıyorum.

Kartın ilk sahibiysen ve birkaç yıldır bakım yapılmıyorsa bakım yaptır durum öyleyse ısılar hatrı sayılır derecede düşer.

Kartı ikinci el olarak aldım yaklaşık bir yıllık bir kart aldıgım arkadaş sistemin tüm bileşenlerinin bakımını yaptırdığını söylemişti dün oyun içinde hiçbir sorun yoktu Max 65 derece görmüştüm farklı bir sebebi olabilir mi?

Kartın ilk sahibiysen ve birkaç yıldır bakım yapılmıyorsa bakım yaptır durum öyleyse ısılar hatrı sayılır derecede düşer.

Şu an fanları otomatiğe aldım 49 derece sadece Opera açık.

Kartı ikinci el olarak aldım yaklaşık bir yıllık bir kart aldıgım arkadaş sistemin tüm bileşenlerinin bakımını yaptırdığını söylemişti dün oyun içinde hiçbir sorun yoktu Max 65 derece görmüştüm farklı bir sebebi olabilir mi?

Şu an fanları otomatiğe aldım 49 derece sadece Opera açık.

Boştaki dereceler çok önemli değil oyunda sen yine de kaliteli bir macun ile bakım yap sonra fanları otomatiğe al kullan 80 dereceler çok problem yaratmaz 85 üstü tehlike başlıyor demek.

Geri
Yukarı