Ücretsiz Fanatical bedava Streamer Life Simulator Steam keyi veriyor!

VPN açık ama olmuyor.

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-18_163804838.png
    resim_2024-04-18_163804838.png
    503,4 KB · Görüntüleme: 65
Sold out deyince adamların elindeki keyler tükenmiş oluyor düzeltemezsiniz, kampanya bitti yani.

Bu keylerin 7 gün süresi var fakat belirli bir sayısı var o sayı dolunca kampanya bitiyor daha fazla key vermiyorlar.

VPN açın opera vpn veya Tunnelbear kullanın ikisi de oluyor almanyaya bağlanın eğer hala sold out diyorsa bitmiştir.

Tekrar stoğa girdiği oluyor mu hiç? İstek listemde olan bir oyundu yetişemedik yazık oldu.
Zannetmiyorum. Genelde kampanyalar bir kerelik oluyor ama zaten oyun steamde 2 dolar seviyesinde satılıyor indirimde. Yani maddi olarak bilmem sizi ama madem oyun istek listenizde bence 2 dolar vererek oyunu da alabilrsiniz. İçerik olarak 10 saat civarı da sürüyor gibi. 2 dolar için yeterli.

Zannetmiyorum. Genelde kampanyalar bir kerelik oluyor ama zaten oyun steamde 2 dolar seviyesinde satılıyor indirimde. Yani maddi olarak bilmem sizi ama madem oyun istek listenizde bence 2 dolar vererek oyunu da alabilrsiniz. İçerik olarak 10 saat civarı da sürüyor gibi. 2 dolar için yeterli.
Dolar kuru geldiğinden beri alışveriş yapmıyorum şevkim kaçtı hocam. Cidden değecek oyun olursa alırım herhalde artık.

Geri
Yukarı