Ücretsiz Fanatical bedava Streamer Life Simulator Steam keyi veriyor!

Arkadaşlar ceza sebebi mi bilmiyorum ama VPN 365 uygulamasını indirip ücretsiz olarak ABD sunucusunu seçiyoruz ve hata almadan keyi alabiliyorsunuz ben böyle aldım.

Önceden uyarmam gerekiyor, oyunu almanız için VPN açmanız gerekiyor. Ben direkt Opera'nın kendi VPN'i ile Avrupaya bağlanarak alabildim. Ayrıca hatırladığım kadarıyla Steam hesabınızı da bağlamanız gerekiyor. Site güvenilir mi diye soracak olursanız da evet site ünlü bir resmi key distribütör sitesidir. Zaten oyunu aldıktan sonra bağı koparabilirsiniz.

Keyi aldıktan sonra başarılı bir şekilde aktif edebildim, anladığım kadarıyla verilen key global bir key o yüzden bölgesel bir kısıtlama yok.

Fanatical Linki: Streamer Life Simulator | PC Steam Game | Fanatical

Eki Görüntüle 2170309

Eki Görüntüle 2170311
Teşekkürler

Bende "subscribe to our email newsletter to get this offer." diye bir şey çıkıyor ve devam etmem için bu kutucuğu işaretlemem gerekiyor sizde böyle bir şey çıktı mı? Konu sahibinde böyle bir şey gözükmüyor çünkü ondan sordum.

1713362021283.png

Önceden uyarmam gerekiyor, oyunu almanız için VPN açmanız gerekiyor. Ben direkt Opera'nın kendi VPN'i ile Avrupaya bağlanarak alabildim. Ayrıca hatırladığım kadarıyla Steam hesabınızı da bağlamanız gerekiyor. Site güvenilir mi diye soracak olursanız da evet site ünlü bir resmi key distribütör sitesidir. Zaten oyunu aldıktan sonra bağı koparabilirsiniz.

Keyi aldıktan sonra başarılı bir şekilde aktif edebildim, anladığım kadarıyla verilen key global bir key o yüzden bölgesel bir kısıtlama yok.

Fanatical Linki: Streamer Life Simulator | PC Steam Game | Fanatical

Eki Görüntüle 2170309

Eki Görüntüle 2170311
Ben 5 dolar yatırmadığım için olmuyor acaba bana yardım eder misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı