Fanı maksimum performansta çalıştırmak mümkün mü?

İşletim sistemi
Windows 7

voleravia

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Lenovo Thinkpad T420 cihazım var bir oyuna girdiğim zaman fan hızını otomatik arttırıyor oyuna drop giriyor bir anda bunun yerine fanı sürekli maksimum performansta çalıştırmak mümkün müdür BIOS'ta SpeedStep seçeneğini kapattım ve diğer her şeyi maximum performansa ayarladım başka bir ayar yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
SpeedFan veya Afterburner uygulamasıyla fan hızını arttırabilirsiniz. Ama hızı arttırdıkça fan daha çok ses çıkartır.

Son düzenleme:
Merhaba Lenovo Thinkpad T420 cihazım var bir oyuna girdiğim zaman fan hızını otomatik arttırıyor oyuna drop giriyor bir anda bunun yerine fanı sürekli maksimum performansta çalıştırmak mümkün müdür BIOS'ta SpeedStep seçeneğini kapattım ve diğer her şeyi maximum performansa ayarladım başka bir ayar yapabilir miyim?

MSI Afterburner indirip fanı %100 yapın.

Githubda NBFC diye tool var onu kullanabilirsin ayrıca hayır bir şey olmaz ama bu tür programlar geçici çözümlerdir. Eğer ısınıyorsa gidip bakım yapmanızı öneririm.

GitHub'da nbfc diye tool var onu kullanabilirsin ayrıca hayır bir şey olmaz ama bu tür programlar geçici çözümlerdir. Eğer ısınıyorsa gidip bakım yapmanızı öneririm.

Termal macununu yeniledim fandaki tozları aldım hala aynı programları deneyeceğim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı