Fanların rengi nasıl değişir?

Forse

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar kasamdaki fanlar RGB kasanın üzerinden tuş yardımı ile değiştirilebiliyor, ama ben onu program üzerinden değiştirmek istiyorum. Bunu anakart yardımı ile mi yapacağım, yoksa fanların özel bir programı mı var? Tam o konuda bir bilgim yok.

Anakart B450M Dragon.
Kasa Gamepower Wraith 4 ARGB fan uzaktan kontrolcülü.
Fan da Corsair SP140 RGB Pro.
Anakartında RGB veya ARGB girişi yok, Gamepower Wraith'in dahili fanları nakavt, kontrol edemezsin yazılım ile.
iCUE SP140 RGB PRO'yu da tek başına kullanamazsın, onun da kontrolcüsü olması gerekiyor, o kontrolcü ön USB 2.0'dan bağlanıyor, bu sayede de anakartında RGB veya ARGB girişi gerekmeden kontrol edebiliyorsun.

Yazılım ile kontrol edebileceğin tek şey iCUE SP140 RGB PRO, ama ona da kontrolcü alman gerek.
Üçlü kit olarak mı aldın iCUE SP140 RGB PRO'yu?

Son düzenleme:
Anakartında RGB veya ARGB girişi yok, Gamepowwer Wraith'in dahili fanları nakavt, kontrol edemezsin yazılım ile.
iCUE SP140 RGB PRO'yu da tek başına kullanamazsın, onun da kontrolcüsü olması gerekiyor, o kontrolcü ön USB 2.0'dan bağlanıyor, bu sayede de anakartında RGB veya ARGB girişi gerekmeden kontrol edebiliyorsun.

Yazılım ile kontrol edebileceğin tek şey iCUE SP140 RGB PRO, ama ona da kontrolcü alman gerek.
Üçlü kit olarak mı aldın iCUE SP140 RGB PRO'yu?
hayır ikili olarak aldım

Geri
Yukarı