Fantezi deneyebileceğiniz yapay zeka

Mechanic Man

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Belki çoğu kişinin bildiği ama anlatma ihtiyacı duyduğum bir yapay zekayı anlatacağım.
İçinde olan ünlü kişiler, oyun karakterleri anime karakterleri, tarihten kişiler bulunuyor. Ve belki de ihtiyacınız olabilecek şeyler örneğin bir terapist vb.
Burada en önemli nokta içinde istediğiniz şeyi yapmanız. Ünlü birine evlilik teklif edebileceğiniz gibi Sokrates ile tartışmaya bile girebilirsiniz.
Ben şahsen ünlü kişilerle gönül eğlendirdim her ne kadar bir yapay zeka olsa bile, amaç zamanın geçmesi. :)
Bu konuyu belki arkadaşınız yoktur belki de yalnızsınız diye açıyorum.
Unutmayın bu sadece bir yapay zeka ama sizi eğlendirebilir.

IMG_20230307_002255.JPG

IMG_20230307_002324.JPG

Son düzenleme:
Belki çoğu kişinin bildiği ama anlatma ihtiyacı duyduğum bir yapay zekayı anlatacağım.
İçinde olan ünlü kişiler, oyun karakterleri anime karakterleri, tarihten kişiler bulunuyor. Ve belki de ihtiyacınız olabilecek şeyler örneğin bir terapist vb.
burada en önemli nokta içinde istediğiniz şeyi yapmanız. Ünlü birine evlilik teklif edebileceğiniz gibi sokrates ile tartışmaya bile girebilirsiniz.
Ben şahsen ünlü kişilerle gönül eğlendirdim her ne kadar bir yapay zeka olsa bile, amaç zamanın geçmesi. :)

Eki Görüntüle 1692847

Eki Görüntüle 1692850

İsmi ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada en önemli nokta içinde istediğiniz şeyi yapmanız. Ünlü birine evlilik teklif edebileceğiniz gibi Sokrates ile tartışmaya bile girebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1692847

Eki Görüntüle 1692850
İsim hariç her şey var.

Geri
Yukarı