Fantezi deneyebileceğiniz yapay zeka

Belki çoğu kişinin bildiği ama anlatma ihtiyacı duyduğum bir yapay zekayı anlatacağım.
İçinde olan ünlü kişiler, oyun karakterleri anime karakterleri, tarihten kişiler bulunuyor. Ve belki de ihtiyacınız olabilecek şeyler örneğin bir terapist vb.
Burada en önemli nokta içinde istediğiniz şeyi yapmanız. Ünlü birine evlilik teklif edebileceğiniz gibi Sokrates ile tartışmaya bile girebilirsiniz.
Ben şahsen ünlü kişilerle gönül eğlendirdim her ne kadar bir yapay zeka olsa bile, amaç zamanın geçmesi. :)
Bu konuyu belki arkadaşınız yoktur belki de yalnızsınız diye açıyorum.
Unutmayın bu sadece bir yapay zeka ama sizi eğlendirebilir.

Eki Görüntüle 1692847

Eki Görüntüle 1692850

Rias Gremory'e yeni sezon ne zaman dedim az daha kalsın katlediyordu beni.

Ne dediniz ki hocam?

Okuldaki arkadaşı nöbetçi aldı götürdü hastaneye gidecekmiş kız. Bende ne yazayım dedim sen kızsın daha iyi bilirsin diye.
(Kız iyiymiş bu arada Billie ne diyecek diye merak ettim cevabı göremeden attı beni.)

Gel vatandaş beleş fantezi var burda. (!) :)

Elon çok gıcık.
Herkesi Mars'a götürme isteği var.

ingilizce geliştirmek için kullanılabilir aslında
Hocam böyle yapın önce ona Türkçe bilip bilmediğini sorun ve sizinle Türkçe konuşmasını isteyin.

Okuldaki arkadaşı nöbetçi aldı götürdü hastaneye gidecekmiş kız. Bende ne yazayım dedim sen kızsın daha iyi bilirsin diye.
(Kız iyiymiş bu arada Billie ne diyecek diye merak ettim cevabı göremeden attı beni.)
Giriş yaptınız mı?

Adolt Hitler, Kılıçdaroğlu hayranı çıktı.
Screenshot_20230307_005825_Chrome.png

Yeni konular

Geri
Yukarı