Çözüldü Far Cry 2 Xinput1_3.dll hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xinput1_3.dll

Decapat
İyi günler. Bilgisayarımda 0xc000007b hatasına çözüm bulabilmek için sitenizin yayınladığı videoyu izledim. Sizin uyguladığınız adımları tek tek uyguladım. Process Monitor indirerek dll hatasını buldum. Process Monitor'de Xinput1_3.dll'in yanında "No name not found" yazısı karşıma çıktı. Sizin videoda yaptığınız gibi Windows klasöründen dll'i bulup silmeye çalıştım ancak bilgisayarımda böyle bir dll dosyası yoktu. Sizin önerdiğiniz DirectX programını kullandım lakin xinput1_3.dll dosyasını indirmedi. Sevgili bilir kişi bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\XiNPUT1_3.dll
C:\Windows\System32\XiNPUT1_3.dll
Bu iki dosyayı da var ise sil. Arama yaparken "i" kullan. Yani şöyle arattır: xinput1_3
Ardından DirectX yükleyeceksin.
XBOX 360 Controller Emulator indirin, (oyun kaç bitse ona göre) açılır açılmaz soru soruyor. "Otomatik oluştur." seçin. Olmazsa da daha yardımcı olamayacağım. İnternette yüzlerce video vardır zaten. Youtube'a da bakın.
Emulatör ile Xinput1_3.dll hatası ne alaka?

Oyun dosyalarındaki DLL'ler bozuksa satın alacak. Sistemsel bir sıkıntı var ise hatalı dosyayı sileceğiz ve gerekli paketi yükleteceğiz.

Maalesef e-posta vermem münkün değil. Mediafire sitesine üyelik oluşturup oraya upload edin.

Bu iki dosyayı da var ise sil. Arama yaparken "i" kullan. Yani şöyle arattır: xinput1_3

Çözüm
silin ve DirectX İndirme Aracı yükleyin.
Teşekkür ederim hocam yardımlarınız için, DLL sorununu atlattım ancak oyun yine açılmıyor. Oyuna tıkladığımda select to turn game mode on, press Windows sembolü + G keys to start yazıyor.

Raporda oyun dosyalarının da sıkıntılı olduğunu gördüm. Oyunu satın alırsan düzelecektir. Sistemsel bir sıkıntı yaşamazsınız.
Oyunu satın aldığınız halde hata devam almaya devam ederseniz, konu açın yeniden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı