Far Cry 3 alınır mı?

3 ün hikayesi de güzel değil ki zaten. Zaten hikayesi için oynanacak oyun değil 3 açık dünyası oynanışı vs güzel. E 4 te 3 ün yaptıklarını daha iyi yapıyor 4 daha iyi 3 ten.
İkisi de aynı oyun benim gözümde. Hatta 3'ten sonra çıkan tüm Far Cry oyunları aynıdır. 4 ve 3 arasından, ada atmosferi olduğu için benim tercihim 3 olurdu.

İkisi de aynı oyun benim gözümde. Hatta 3'ten sonra çıkan tüm Far Cry oyunları aynıdır. 4 ve 3 arasından, ada atmosferi olduğu için benim tercihim 3 olurdu.

Sizin zevkiniz bir şey diyemem fakat büyüklük olsun doluluk olsun etkinlik olsun, helikopter olsun, file binme olsun, araç içi silah kontrolü olsun daha iyi oyun 4 bana göre. Her açıdan daha çeşitli.

Sizin zevkiniz bir şey diyemem fakat büyüklük olsun doluluk olsun etkinlik olsun, helikopter olsun, file binme olsun, araç içi silah kontrolü olsun daha iyi oyun 4 bana göre. Her açıdan daha çeşitli.
Daha çeşitli olduğu konusuna katılıyorum ama nedense dünyası ve atmosferi içimi bayıyor oynarken. Far Cry 3 daha oynanabilir geliyor o yüzden. Kişisel zevk tabii ki.

Ben de Far Cry 2 aldım o da efsanedir. Zamanında Crysis ile çok karşılaştırılırdı gerçekçilik bakımından.
Far Cry 3 hikaye ve oynanış bakımından çığır açan bir oyundu. Bundan sonraki oyunlarda ise birçok yeni oyun mekaniği getirdiler. Ama hikayenin oyuncuya aktarılmasında bence zayıf kaldılar.

Ben de Far Cry 2 aldım o da efsanedir? Zamanında Crysis ile çok karşılaştırılırdı gerçekçilik bakımından.
Far Cry 3 hikaye ve oynanış bakımından çığır açan bir oyundu. Bundan sonraki oyunlarda ise birçok yeni oyun mekaniği getirdiler. Ama hikayenin oyuncuya aktarılmasında bence zayıf kaldılar.

Siz bunu dedikten sonra gittim onu da aldim 😅

Geri
Yukarı