Çözüldü Far Cry 3 çalışmayı durdurdu hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

batuhan3707

Hectopat
Oyunu Steam'den alıp biraz oynadım. Oyun esnasında bilgisayar dondu, reset attığımda ise bilgisayar açılmadı ve boot menuden SSD'nin yüklü olduğu diski seçip açmak zorunda kaldım. Ondan sonra da oyun hata verip açılmamaya başladı. Bunu nasıl düzeltebilirim? Kaydolmuş veriler giderse diye oyunu silip yeniden yüklemek istemiyorum. Bilgisayar özellikleri: Asus H270F anakart, 16 GB RAM, i7 7700, 1050 Ti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam kütüphane Far Cry 3 sağ tıkla özellikler tıkla. Yerel dosyalar tıkla ve oyun dosyaları bütünlüğünü doğrula yap. Eksik dosya var ise indirir ve belgelerim'de oyunun dosyası var ise sil.
Diğer oyunlar açılıyor mu? Nasıl bir hata alıyorsunuz?
Diğer oyunlarda bir problem yok. Far Cry'ı açtığımda Far Cry 3 çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Programı kapat ve hata ayıkla diye iki seçenek var. Hata ayıklaya bastığımda Visual Studio'yu açıyor.

Oyunu Steam'den aldım. İlk başta bir sıkıntı yoktu sonradan oyun birden dondu ve bilgisayara restart atmak zorunda kaldım. Attığımda ise bilgisayar açılmadı ve boot menüden SSD'yi işaretleyip öyle açtım bilgisayarı. Şimdi ise oyun hiç açılmıyor. Silip yeniden yükledim hala daha çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Yardımcı olabilecek biri var mı? Oyun HDD'de yüklü bu arada.

Steam kütüphane Far Cry 3 sağ tıkla özellikler tıkla. Yerel dosyalar tıkla ve oyun dosyaları bütünlüğünü doğrula yap. Eksik dosya var ise indirir ve belgelerim'de oyunun dosyası var ise sil.

Son düzenleme:
Çözüm
Rapor paylaş:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı