Far Cry 3 için hazır Save dosyası ve yapımı

yagami_light

Hectopat
Arkadaşlar Ubisoft üzerinden indireceğim Far Cry 3 için Save dosyası lazım. Daha önce %30 civarı oynadım diye hatırlıyorum (daha önceden korsan oynamıştım) aynı yerleri tekrar oynamaktan hiç zevk almadığım için bana %30 civarı Save dosyası lazım ve bu dosyayı nasıl kuracağımı bilmiyorum. İnternetten bakmıştım ama bir türlü olmadı. O yüzden oyunu sildim fakat şimdi oyunsuzluktan (parasızlıktan) tekrar indiriyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Hocam link için teşekkürler peki ben bu dosyaları nereye atıcam?

Trainer nedir?
Hile.

Programfiles>Ubisoft>Ubisioft Game Launcher>Save Games burada bulabilirsiniz ama direkt save'yi atarsanız çalışmaz. Yeni kayıt açıp ilk görevi yapın save dosyası oluşacak o klasöre atacaksınız.

Arkadaşlar Ubisoft üzerinden indireceğim Far Cry 3 için Save dosyası lazım. Daha önce %30 civarı oynadım diye hatırlıyorum (daha önceden korsan oynamıştım) aynı yerleri tekrar oynamaktan hiç zevk almadığım için bana %30 civarı Save dosyası lazım ve bu dosyayı nasıl kuracağımı bilmiyorum. İnternetten bakmıştım ama bir türlü olmadı. O yüzden oyunu sildim fakat şimdi oyunsuzluktan (parasızlıktan) tekrar indiriyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum.
Hocam ubisoft connect den BULUT EŞLEŞTİRME seçeneğini kapatmayı unutma.

Bu videonun 15.dakikasına kadar oyna. Sağ tarafta kayıt noktasına gelindi yazıyor oradan anlarsın.

Hocam daha önce de internetten Save dosyası indirip ilk başta söylediği hayvan öldürme ve çiçek toplama görevini yapmıştım sonra indiridiğim Save dosyasını yeni oluşturduğu dosyanın içine atmıştım fakat olmamıştı.

Geri
Yukarı