Sürprizbozan Far Cry 3 sonlarında ne oluyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Snipershot

Decapat
Daha fazla  
Meslek
ASSASSİN
Merhaba, iyi akşamlar Technopat ailesi :)
Ben yıllardır Far Cry serisini oynamaktayım ama bana göre en güzeli 3'tü.
Resmen hayran kalmıştım hikayesine.
Fakat aklıma her geldikçe uzun uzun düşünüyorum.
Oyunun iki farklı sonu var.
1)Citra'ya katıl.
2)Arkadaşlarını kurtar.
Oynayanlar bilir Citra finalinde sevişme sonrası Citra hamile kalıyor ve Jason'ı öldürüyor. Doğacak oğlunun lider olacağını falan da söylüyor.
İkinci sonda ise arkadaşlarımızı kurtarıp, Citra Dennis tarafından öldürüldükten sonra oyunda hüzünlü müzik eşliğinde Jason'ın konuşmasını dinliyoruz ve kendini suçluyor.
Ve sorum işte burada geldi; Jason arkadaşlarını kurtardıktan sonra ne oluyor? Eve mi gidiyor? Sonsuza dek adada mı kalıyor?
Buna bir cevap alırsam bu gece rahat uyurum :D
Teşekkürler:)

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten ufak bir araştırma yaptım ve Ubisoft hiç bir açıklama yapmamasına rağmen çoğu insan Vaas DLC'sinin canon yani asıl hikâye olduğunu söylemiş. Fakat dediğim gibi Vaas ölü mü değil mi bilinmiyor. DLC'lerde 3, 4 ve 5'in kötü karakterlerinin zihinlerinin içinde yaşananları anlattığı söylenmiş.
Bir haber sitesine göre(Kısaca DLC canon değil):

İnsanların arasında geçen tartışmalara göre(Kısaca çoğu kişi ölmedi diyor fakat öldüğünü düşünen de var):

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnternetten ufak bir araştırma yaptım ve Ubisoft hiç bir açıklama yapmamasına rağmen çoğu insan Vaas DLC'sinin canon yani asıl hikâye olduğunu söylemiş. Fakat dediğim gibi Vaas ölü mü değil mi bilinmiyor. DLC'lerde 3, 4 ve 5'in kötü karakterlerinin zihinlerinin içinde yaşananları anlattığı söylenmiş.
Bir haber sitesine göre(Kısaca DLC canon değil):
Tamam ilk başta hayallerini oynuyorsun ama Vaas için olanda en sonda sinematik giriyor adada topla arkadaşlık kurmuş deli deli konuşuyor izleyebilirsin.

İnternetten ufak bir araştırma yaptım ve Ubisoft hiçbir açıklama yapmamasına rağmen çoğu insan vaas DLC'sinin Canon yani asıl hikâye olduğunu söylemiş. Fakat dediğim gibi vaas ölü mü değil mi bilinmiyor. DLC'lerde 3, 4 ve 5'in kötü karakterlerinin zihinlerinin içinde yaşananları anlattığı söylenmiş.
Bir haber sitesine göre(kısaca DLC Canon değil):

İnsanların arasında geçen tartışmalara göre(kısaca çoğu kişi ölmedi diyor fakat öldüğünü düşünen de var):

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adamı deşti bir zahmet ölsün ya. İlla kafasını mı koparalım adamın karnını deşti.

Buradan çıkarmanız gereken anlam o değil. Deli olunca olumsuz olunmuyor evet ama yaptığını sandığın şeyi yapmamış olabiliyorsun. En azından dijital içeriklerin deli anlayışı bu.

Farklı bir bakış açısı, mantıklı doğrusu ama nedense ben öldüğüne inanmak istiyorum :)

Geri
Yukarı