Sürprizbozan Far Cry 3 sonlarında ne oluyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Snipershot

Decapat
Daha fazla  
Meslek
ASSASSİN
Merhaba, iyi akşamlar Technopat ailesi :)
Ben yıllardır Far Cry serisini oynamaktayım ama bana göre en güzeli 3'tü.
Resmen hayran kalmıştım hikayesine.
Fakat aklıma her geldikçe uzun uzun düşünüyorum.
Oyunun iki farklı sonu var.
1)Citra'ya katıl.
2)Arkadaşlarını kurtar.
Oynayanlar bilir Citra finalinde sevişme sonrası Citra hamile kalıyor ve Jason'ı öldürüyor. Doğacak oğlunun lider olacağını falan da söylüyor.
İkinci sonda ise arkadaşlarımızı kurtarıp, Citra Dennis tarafından öldürüldükten sonra oyunda hüzünlü müzik eşliğinde Jason'ın konuşmasını dinliyoruz ve kendini suçluyor.
Ve sorum işte burada geldi; Jason arkadaşlarını kurtardıktan sonra ne oluyor? Eve mi gidiyor? Sonsuza dek adada mı kalıyor?
Buna bir cevap alırsam bu gece rahat uyurum :D
Teşekkürler:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Vaas kaçırıldı mı?
Vaas'ı oyunun ilk yarısının sonunda öldürüyoruz. Zaten Vaas öldükten sonra 2.adaya geçip oyunun asıl kötüsü ile karşılaşıyoruz.

Arkadaşlarını kurtarmayı seçtiğinde eve dönüp o adadaki hayatını geride bırakıyor. Bu kadar basit bir olay bu. Oynadığınız oyun bir Ubisoft oyunu yani komplike veya kaliteli bir senaryo beklememeniz lazım.

Vaas'ı oyunun ilk yarısının sonunda öldürüyoruz. Zaten Vaas öldükten sonra 2.adaya geçip oyunun asıl kötüsü ile karşılaşıyoruz.

Arkadaşlarını kurtarmayı seçtiğinde eve dönüp o adadaki hayatını geride bırakıyor. Bu kadar basit bir olay bu. Oynadığınız oyun bir Ubisoft oyunu yani komplike veya kaliteli bir senaryo beklememeniz lazım.
Vaas ölmüyor bir adada deli olarak gözüküyor en son oyunda.

Evet güney adaya geçip hoyt volker ile kapışıyorduk.
Teşekkür ederim gerçekten kafamda teori kurmaktan yorulmuştum :D
Ama Ubisoft'un senaryoları bazen başarılı bence :)

Vaas ölmüyor bir adada deli olarak gözüküyor en son oyunda.

Şu şey mi Far Cry 6 DLC'si

Yeni konular

Geri
Yukarı