Far Cry 3 ve 4 alınır mı?

ruzgarboran

Femtopat
Daha fazla  
Far Cry Primal ve 5'i severek oynayıp bitirdim fakat 6'yı ilk bosstan sonra sıkılıp bırakmıştım serinin 3. ve 4. oyunu Epic Games'te indirime girmiş sizce alınır mı?

Far Cry 3 alınır. Far Cry 4'ü önermiyorum, harita ve oynanış mekanikleri çok benzer, ben sıkılıp bıraktım Far Cry 4'ü. Ama seriyi tamamen oynamak istiyorsan alırsın.

Ucuzsa alınır pahalıysa yüzüne bile bakma millet zamanında oynadığından akıllarında güzel bir oyun olarak kalmış tabii ama şu zamana göre aşırı hantal bir oynanışı var. 100-150 TL civarındaysa alınabilir.

Ucuzsa alınır pahalıysa yüzüne bile bakma millet zamanında oynadığından akıllarında güzel bir oyun olarak kalmış tabii ama şu zamana göre aşırı hantal bir oynanışı var. 100-150 TL civarındaysa alınabilir.
İkisi de 90tl fakat oyun bulamıyorum bu aralar alacağım herhalde ikisini de zaten 5. oyunu çok severek oynamıştım.

Sadece Far Cry 3'ü almanız yeterli olacaktır çünkü diğer Far Cry oyunları, üçüncü oyununun aynısı. Adamakıllı değişiklik yok bile denebilir ve 4 ile 3 tamamen aynı. Loot sistemine kadar aynı diyebilirim.

Geri
Yukarı