Far Cry 4 alınır mı?

ftlX0

Kilopat
Selamun aleyküm. Oyunun hikaye oynayıp çıkacağımlara vb. fazladan para vermem bu Gold paketi oyunda hikayeye bir şey katıyor mu? Tekrarlar:

Far Cry 4 40, 50​

Far Cry 4 Altın 67, 25​

Önerilerinizi bekliyorum.

Alınır. Manzarası falan mükemmel ama Far Cry 3 bir sanat eseri bence oynamadıysan onu oynamalısın. Bu arada Far Cry 4'de bazı görevler kanser.

Far Cry 3 yaz indirimlerinden 1 hafta sonra 13 TL'ye düşmüştü aldım ve oynadım. Ne gibi kanser görevler var Far Cry 4'te spoiler dert etme kendimi hazırlayayım ona göre.

Alınır. Manzarası falan mükemmel ama Far Cry 3 bir sanat eseri bence oynamadıysan onu oynamalısın. Bu arada Far Cry 4'de bazı görevler kanser.

İnsanların neden Far Cry 3 ve 4 övdüğünü anlamıyorum oyunda büyük eksiklikler var hikaye çok başsarma işleniş vb hele şu kule aç görevleri o kadar kanser ettiki beni bu AC oyunları masterpiece demek gibi.

İnsanların neden Far Cry 3 ve 4 övdüğünü anlamıyorum oyunda büyük eksiklikler var hikaye çok başsarma işleniş vb hele şu kule aç görevleri o kadar kanser ettiki beni bu AC oyunları masterpiece demek gibi.

4 çok iyi değil dediğim gibi ama 3 iyiydi bence. Vaas ve Jason'un hikayesi kadar iyi bir şey görmedim. Oyunun sonunda ağladım.. Outpost görevleri bence iyi çünkü adayı korsanlar yönetiyor ve biz rakyat olarak onların sinyallerini engelleyip adayı kendimize alıyoruz.
Bu arada, Fransa'ya neden boykot yapılıyor ? Dünyadan haberim yok :D

4 çok iyi değil dediğim gibi ama 3 iyiydi bence. Vaas ve Jason'un hikayesi kadar iyi bir şey görmedim. Oyunun sonunda ağladım ya vaas ölünce. Düşmanımız olmasına rağmen. Outpost görevleri bence iyi çünkü adayı korsanlar yönetiyor ve biz rakyat olarak onların sinyallerini engelleyip adayı kendimize alıyoruz.
Bu arada, Fransa'ya neden boykot yapılıyor? Dünyadan haberim yok :D.

Spoiler vermeyin oynamamış olanlar olabilir bence sen Witcher 3 RDR2 gibi güzel hikaye oyunları dene bir de Mafia 2 dene sen seversin.

Yeni konular

Geri
Yukarı