Far Cry 3 ve 4 oynanmadan 5-6 oyunları oynanabilir mi?

Yani diğer oyunlarını oynayamadım PC ısındığından kasıyor o yüzden o konuda yorum yapamam fakat 3. oyun çok keyifliydi.

Oynayabilirsiniz, hikayeler direkt olarak birbirinin devamı değil. Sadece iki oyunda da bazı karakterleri tanımazsınız. Bazen önceki oyunlar için küçük spoilerlar olabilir ama o kadar da önemli değil.

Yine de 3 ve 4 oynanmayacak oyunlar değiller, oynarsanız bi' şey kaybetmezsiniz.

Son düzenleme:
Hikaye olarak aynı değil. İstediğin seriyi sırası fark etmeksizin oynayabilirsin benim en sevdigim oyunlar Far Cry 3 ve 5.

Serinin üçüncü ve dördüncü oyunu doğrudan aynı. Hatta Far Cry serilerinin tamamına aynı diyebiliriz. Sadece grafik yönünden bir tık farklı ve hikâye aynı hikaye, mekanik aynı mekanik.

Oyunun her serisinde bir kötü adam var ve o kötü adamı yok etmeye çalışıyoruz. Oyun tamamıyla bundan ibaret. Serinin tüm oyunları da adada geçiyor, bir tek yanlış hatırlamıyorsam serinin beşinci oyunu Amerika'da geçiyordu.

Benim önerim, doğrudan üçüncü oyununu oynamanız yönünde olur çünkü dediğim gibi mekanikleri ve hikâye mantığı aynı. Şunu da eklemek isterim ki 2013 yılında çıkışını yapan serinin üçüncü oyunu, beşinci oyunundan kat kat daha iyi. YouTube'a Far Cry 3 vs Far Cry 5 yazarak demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.

Hikaye olarak aynı değil. İstediğin seriyi sırası fark etmeksizin oynayabilirsin benim en sevdigim oyunlar Far Cry 3 ve 5.

Serinin üçüncü ve dördüncü oyunu doğrudan aynı. Hatta Far Cry serilerinin tamamına aynı diyebiliriz. Sadece grafik yönünden bir tık farklı ve hikâye aynı hikaye, mekanik aynı mekanik.

oyunun her serisinde bir kötü adam var ve o kötü adamı yok etmeye çalışıyoruz. Oyun tamamıyla bundan ibaret. Serinin tüm oyunları da adada geçiyor, bir tek yanlış hatırlamıyorsam serinin beşinci oyunu Amerika'da geçiyordu.

Benim önerim, doğrudan üçüncü oyununu oynamanız yönünde olur çünkü dediğim gibi mekanikleri ve hikâye mantığı aynı. Şunu da eklemek isterim ki 2013 yılında çıkışını yapan serinin üçüncü oyunu, beşinci oyunundan kat kat daha iyi. YouTube'a Far Cry 3 vs Far Cry 5 yazarak demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.

Peki sizce 5. oyunu mu alayım 6. oyunu mu?

@Shwtds 60 TL'ye Far Cry 5 Gold Edition satın alın. Yanında üçüncü oyunu da geliyor, Far Cry 3 ve 5'i bu şekilde oynayabilirsiniz. Bu ikisini de oynasanız yeterli olacaktır. Serinin altıncı oyunu olmasına aldanmayın, gerçekten iyi değil. Ubisoft oyunlarını bilenler, demek istediğimi daha iyi anlayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı