Far Cry 3 + 4 vs Far Cry 5

Benim de o yüzden kafam karıştı zaten Far Cry serisi birbirinin benzeri oyunlara sahip olduğu için ikisini almak mantıklı olur mu acaba dedim içimden.
Bence 3 + 5 ya da 4 + 5 al. 3 ve 4 birebir aynı hikaye göreve sahip, yenilenmişi gibi düşün. Yeni versiyon oynamak istersen bence 4 ve 5 iyidir. Para biriktir ya da şimdilik sadece 4 veya 5'i al, sonra tamamlarsın, 3 ve 4'e boşuna para harcama.

Bence 3 + 5 ya da 4 + 5 al. 3 ve 4 birebir aynı hikaye göreve sahip, yenilenmişi gibi düşün. Yeni versiyon oynamak istersen bence 4 ve 5 iyidir. Para biriktir ya da şimdilik sadece 4 veya 5'i al, sonra tamamlarsın, 3 ve 4'e boşuna para harcama.

Karta para yatırmak bir işkence dostum Migros çok uzak şu an 40 TL var kartımda bu parayla ya Far Cry 3,4 alacağım ya da sadece 5 alacağım.

Karta para yatırmak bir işkence dostum Migros çok uzak şu an 40 TL var kartımda bu parayla ya Far Cry 3,4 alacağım ya da sadece 5 alacağım.
Sadece 4 veya sadece 5 al. Dediğim gibi 3 ve 4 neredeyse aynı boşuna para harcama.

Bu arada;
''why are you gei?''
Xboxta 3,4,5 + primal 127 tl idi. Geçen almıştım. Xboxınız varsa alabilirsiniz.
Sorun şu ki Steam indirimlerinde alırsanız hepsini 80 liraya geliyor yani daha da ucuz ve de konu sahibinin sadece 40 lirası var. :D

Bence 3 + 5 ya da 4 + 5 al. 3 ve 4 birebir aynı hikaye göreve sahip, yenilenmişi gibi düşün. Yeni versiyon oynamak istersen bence 4 ve 5 iyidir. Para biriktir ya da şimdilik sadece 4 veya 5'i al, sonra tamamlarsın, 3 ve 4'e boşuna para harcam.
Sadece 4 veya sadece 5 al. Dediğim gibi 3 ve 4 neredeyse aynı boşuna para harcama.

Bu arada;
"why are you gei?"

Sadece 5'i alacağım muhtemelen teşekkürler
Bu arada:
Who says ı'm gei?

Selam dostlar. Ben Far Cry 4 almayı düşünüyorum sizce Gold editiona 42 TL gibi bir fiyat verilir mi yoksa standart sürüme 22 TL gibi bir fiyat mı verilir? Yani o aradaki farka değer mi?
Far Cry 3, 13 lira. Far Cry 4, 27 lira. Far Cry 5, 40 lira. Far Cry Primal, 45 lira.

Ubisoft Store'da daha uygun.

Yeni konular

Geri
Yukarı