Far Cry 3 ve Far Cry 3 Blood Dragon açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Enes Görür

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel® Alder Lake Core™ i7-12650H
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
RAM: 16GB (1x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
SSD: TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
RAM
8
Ekran kartı
AMD Raedon HD 6570
Anakart
Markası MSI ama hangi model bilmiyorum
İşlemci
AMD Athlon (tm) X4 840 Quad Core Processor 3.1GHz
Merhaba, Far Cry 3 ve Far Cry 3 Blood Dragon simgesine tıkladığımda Far Cry 3 yazısı çıkan bir resim çıkıyor ve geri gidiyor oyun açılmıyor. Eskiden bu oyunları oynayabiliyordum, üstelik Far Cry 3 orijinal ve bugün Far Cry 3 blood Dragon indirdim, aynı şey onda da var. Uyumluluk ayarlarını denedim olmadı, Defender'ı kapattım olmadı, bir sürü forum aradım bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
oyun crack oyun mu
hayır ubisoft connect ten ücretsiz olarak aldım

Merhaba, Far Cry 3 ve Far Cry 3 Blood Dragon simgesine tıkladığımda Far Cry 3 yazısı çıkan bir resim çıkıyor ve geri gidiyor oyun açılmıyor. Eskiden bu oyunları oynayabiliyordum, üstelik Far Cry 3 orijinal ve bugün Far Cry 3 blood Dragon indirdim, aynı şey onda da var. Uyumluluk ayarlarını denedim olmadı, Defender'ı kapattım olmadı, bir sürü forum aradım bulamadım.
r bu sorunu yaşayan kişiler sorun büyük ihtimalle ubisoft connect te crack le deniyim dedim crack attım ve açmaya çalıştım çalışmadı gene crack atarak oyunun dosyalarındaki farcry3 adlı exe dosyasını farcry yaptım ve oyun sorunsuz şekilde çalıştı nasıl bir hata anlamadım bende

Son düzenleme:

Geri
Yukarı