Far Cry 3 vs Far Cry 4

Far Cry 3 ile 4 arasında ciddi bir değişiklik yok. Far Cry 5 Gold Edition satın alın. Hem üçüncü hem de beşinci oyununu bu şekilde oynayabilirsiniz. Dördüncü oyununa boş yere para vermeye gerek yok.

Sizce Far Cry 3'ün mü hikayesi daha güzel yoksa 4 mü? Ve sizce en anlamlı kötü karakter hangi Far Cry oyunundaydı?
Kesin v net şekilde Far Cry 3.Zaten çok daha tutku içeren,özgün ve kaliteli bir oyun.Hem aynı zamanda beni oyun sektörüyle tanıştırıp bu kadar ilgili olmamı sağlamış oyun.Bu sebeptendir hala en sevdiğim oyundur.

Kötü karakter anlamında en çok özen gösterilen ve en çok gördüğümüz karakter 6. oyundaki Giancarlo Espasito'nun(Kendisini Breaking Bad ve Better Call Saul'da Gus olarak biliyoruz) canlandırdığı Anton Castillo. Fakat insanların en çok aklında yer eden Michael Mando'nun(Kendisini Better Call Saul'da Nacho Varga olarak biliyoruz) canlandırdığı Vaas. Şimdi bakınca Far Cry serisinde iyi olan kötü karakterler Breaking Bad evreninde de önemli yeri olan karakterlermiş. Onun dışında hikâye anlamında 3. oyun diğer tüm oyunlardan daha iyi. Oynanış olarak en rezili 6. oyun. En iyisi 4 ve 5. oyun.

Kötü karakter anlamında en çok özen gösterilen ve en çok gördüğümüz karakter 6. oyundaki Giancarlo Espasito'nun(Kendisini Breaking Bad ve Better Call Saul'da Gus olarak biliyoruz) canlandırdığı Anton Castillo. Fakat insanların en çok aklında yer eden Michael Mando'nun(Kendisini Better Call Saul'da Nacho Varga olarak biliyoruz) canlandırdığı Vaas. Şimdi bakınca Far Cry serisinde iyi olan kötü karakterler Breaking Bad evreninde de önemli yeri olan karakterlermiş. Onun dışında hikâye anlamında 3. oyun diğer tüm oyunlardan daha iyi. Oynanış olarak en rezili 6. oyun. En iyisi 4 ve 5. oyun.
Ben aslında en çok Joseph Seed'i beğenmiştim din konusuyla insanlara yapılan işkenceden zevk alan psikopat bir adamdı Far Cry 5'deki ama 6.Oyundaki Anton Castillo da dediğin gibi Breaking badden alınma ve o da ayrı bir hoşluk katmıştı doğrusu 3 ve 4teki kötüleri biliyorum ama hiç oynamamıştım bu yüzden sordum zaten evet en kötüsü bence de 6ydı ya çok sevilmedi o en iyisi bence de 5tir Onun bana göre yeri ayrı ama 3 ve 4üde bir bitirmek lazım doğrusu

Geri
Yukarı