Far Cry 4 alınır mı?

KemalFuat

Picopat
Daha fazla  
Bu ayın 28'ine kadar Epic Games'te bahar indirimleri var. Far Cry 3'ü kış indirimlerinde almıştım oyun çok hoşuma gitti o yüzden diğer oyunlarına da baktım. İnternette gördüğüm kadarıyla Far Cry 4'ten sonrası beğenilmemiş bende Far Cry 4 almayı düşünüyorum. Epic'te fiyatı 70 TL değer mi acaba ve yanında Far Cry 2 de alabilirim. O da Epic'te uygun fiyatta 35 TL sizce alınır mı?

Far Cry 3'den sonrasını oynamaya pek gerek yok. Muhtemelen sıkılırsınız çünkü üçüncü oyunuyla aynı mesela dördüncü oyunu ve üçüncü oyununu beğendiğiniz için bir hevesle alacaksınız fakat muhtemelen sıkılacaksınız. Tavsiye etmem. Gene de karar sizin. Loot sistemine kadar aynı. Sadece geçtiği zaman ve kişi farklı, hikâyesi de aynı.

Far Cry 3'ten sonrasını oynamaya pek gerek yok. Muhtemelen sıkılırsınız çünkü üçüncü oyunuyla aynı mesela dördüncü oyunu ve üçüncü oyununu beğendiğiniz için bir hevesle alacaksınız fakat muhtemelen sıkılacaksınız. Tavsiye etmem. Gene de karar sizin. Loot sistemine kadar aynı. Sadece geçtiği zaman ve kişi farklı, hikâyesi de aynı.

Far Cry 2'yi almalı mıyım sizce.

Bu ayın 28'ine kadar Epic Games'te bahar indirimleri var. Far Cry 3'ü kış indirimlerinde almıştım oyun çok hoşuma gitti o yüzden diğer oyunlarına da baktım. İnternette gördüğüm kadarıyla Far Cry 4'ten sonrası beğenilmemiş bende Far Cry 4 almayı düşünüyorum. Epic'te fiyatı 70 TL değer mi acaba ve yanında Far Cry 2 de alabilirim. O da Epic'te uygun fiyatta 35 TL sizce alınır mı?

Far Cry 4 oynadım, ve tavsiye ederim. Çok kaliteli, hikayesi güzel, atmosferi güzel, sıkmayan, açık dünyası idare eder, aksiyonu bol güzel bir oyun. Zaten bence serinin en iyi iki oyunu bunlar 3 ve 4. beşi ilk oynayışımda 3. saatte bıraktım.

Geri
Yukarı