Çözüldü Far Cry 4 CD Key istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kunkka

Hectopat
Yer
Dire
Merhaba,
Yaklaşık 2 ay önce oynamak için Far Cry 4 aldım, yeni indirip oynama fırsatım oldu. Dün oyunu indirdim yaklaşık 1 saat oynadım, bugün tekrar girdiğimde CD Key istedi. Biraz araştırdım, kütüphanede CD Key var deniyor lakin bulamadım. Yardım için şimdiden teşekkürler.

1683219911838.png

DLC yerinde olabilir mi hocam.

Ubisoft Connect'i açın, sonrasında Steam'den oyun dosyalarını doğrulayıp Ubisoft Connect açıkken oyuna girmeyi deneyin.
Değişen bir şey olmadı. Ubisoft üzerinden başlattığımda bile code istiyor.

Güncellemeden sonra böyle oldu, güncelleme kaynaklı sanırsam. Güncellemeyi geri alma şansım var mı? @Metin Eren Türkmen

Merhaba,
Yaklaşık 2 ay önce oynamak için Far Cry 4 aldım, yeni indirip oynama fırsatım oldu. Dün oyunu indirdim yaklaşık 1 saat oynadım, bugün tekrar girdiğimde CD key istedi. Biraz araştırdım, kütüphanede CD key var deniyor lakin bulamadım. Yardım için şimdiden teşekkürler.

Hocam yeni bir Update gelmiş ve aynı problemi yaşayanlar var. Yeni Update gelmesini bekleyeceksiniz ya da bir çözüm var bazı kişilerde işe yaramış.

I believe ı have found a solution.

One of the changes is removing the distribution.Steam file from the Game, for whatever reason this file is necessary.

To fix this simply open notepad and Click save as on an empty document, save it as distribution.Steam with "all files" selected for save as type.

Be sure to save it to C:\program files (x86)\Steam\steamapps\common\Far Cry 4\bin or whatever your Far Cry 4 Game's directory is.

Once the file is saved into the folder the Game should run normally again.

The .Steam is the extensıon of the fılename: Distribution.

Make sure to place the distribution.Steam'in the Far Cry 4 bın folder.

Credıt: Saprinus from the AC freedom Cry forum.

Steam topluluk sayfasından aldım bu bilgiyi maalesef İngilizce. Bu şekilde oyuna girenler olmuş. Eğer yapamazsanız Update ile düzelmesini bekleyeceksiniz.

Konunun sayfasını da ekledim https://steamcommunity.com/app/298110/discussions/0/3821910883990362170/?ctp=2

Yeni konular

Geri
Yukarı