Çözüldü Far Cry 4 GT 720M Kasma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ahmet-t

Hectopat
Daha fazla  
Benim asus x550cc bilgisyar var.

2 gb nvıdıa ekran kartı
8 gb ram
i5 işlemci

Far cry 4 oynayamıyorum ya çok kasıyor. Sıkıntı nedir?
İşletim Sistemi:
  • Windows 8.1 Pro, 64-bit
  • 8 GB ram İ5 işlemci 1.80
DirectX sürümü:11.0
GPU işlemcisi:GeForce GT 720M
Bellek veri hızı:1600 MHz
Toplam kullanılabilir grafik belleği:4096 MB
Ayrılmış video belleği:2048 MB DDR3
Paylaşımlı sistem belleği:2048 MB

789NBm.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme
720m sorun oluşturuyordur. Bence bulabildiysen 740m al tak çalıştır. Watt'ları uyuyor. Ama değiştirmeyeceğim diyorsan low'da oynamak zorundasın.

muhammed27 laptop bu çıkar tak olmaz ki.

720m sorun oluşturuyordur.Bence bulabildiysen 740m al tak çalıştır.Watt'ları uyuyor.Ama değiştirmeyeceğim diyorsan low'da oynamak zorundasın.
Laptop'un nasıl ekran kartını sökecek? Ayrıca Watt'ın uyduğunu nereden çıkardın?
720M ekran kartında anca o kadar olur, en düşük ayarlarda oynamaya çalışacaksınız.

Bende Lenovo B5400 alacağım ekran kartı çok düşük geldi. Bu arada kardeşim Nvidia Driver'i yükle oyuna sağ tıkla grafik işlemci ile çalıştır seçeneğinden yüksek performans'lı Nvidia işlemcisi ile çalıştır'a bas.

Oyun nvıdıa ile açıyorum zaten medıum da oynuyorum. Hafif kasılıyor. Yani zevk vermiyor. Low getirsem bu sefer tadı hiç kalmayacak.

Buna yapılabilecek bir şey yok, o ekran kartı anca o kadar performans verir. Millet boşuna 4000 TL'ye sistem toplamıyor.

Çözünürlüğü düşürün.
Biraz önceki mesajlara dikkat etmiyorsunuz sanırım, Low'da kalitenin çok düştüğünü söylüyor siz çözünürlüğü düşür diyorsunuz. Çözünürlük düşünce görüntü daha da berbat oluyor. Bilip bilmeden mesaj atmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı