Far Cry 4 ses sorunu

Update yükledim. Bu sefer oyun hiç açılmadı. Tıkladım imleçte bi yüklenme işareti oldu. Sonra öyle kaldı. Bende kaldırıp yeniden kurdum. Açılıyor şu an ama hala ses yok. Napalım böyle bitircez artık. Farklı çözümler bulan arkadaşlar buraya yazsın lütfen. Oyunun sesi olmayınca zevkide çıkmıyor.

Ya arkadaşlar bir oyunda sesin gelmemesi ile, Realtek HD Audio'nun ne alakası olabilir ki? Ha oyunun sesini engelleyecek bir yar değiştirirsen tamam olabilir, ama oyundaki bir hatanın Realtek HD Audio ile alakası yoktur. Ses gelmiyorsa muhtemelen DirectX yüklememişsiniz oyuna, bunu indirin kurun bir de öyle deneyin.

DirectX 11 İndir - Microsoft DirectX 11 Sürücüleri - Tamindir

Ya arkadaşlar bir oyunda sesin gelmemesi ile, Realtek HD Audio'nun ne alakası olabilir ki? Ha oyunun sesini engelleyecek bir yar değiştirirsen tamam olabilir, ama oyundaki bir hatanın Realtek HD Audio ile alakası yoktur. Ses gelmiyorsa muhtemelen DirectX yüklememişsiniz oyuna, bunu indirin kurun bir de öyle deneyin.

DirectX 11 İndir - Microsoft DirectX 11 Sürücüleri - Tamindir

İster inan ister inanma bunu uygulayınca ses gelmeye başladı, gelelim alakaya oyun eğer belirli ses kategorilerine çıktıysa diğer kategorileri kısmen destekler sesin olmayıp fon müziğinin kalması gibi yada hiç desteklemez sağlıklı ses almazsın da zaten ama tabi DirectX'in eksikliği yada ses kartı güncelliği söz konusu da olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı