Far Cry 4 vs Far Cry 5

Birini alacağım. Hangisini önerirsiniz?

4'ü alırsan tüm dlcleriyle al. Karşı bölümlere sahip oyunlar güzel oyunlardır. Eğer Far Cry 3'ün yoksa 4 al varsa direkt 5 al çünkü 3 ve 4'te neredeyse hiç fark yok FC3'ün modlanmış hali olarak düşünebilirsin.
Not: Far Cry 4'ü Steam'den alırsan sakın Map Editor kısmına girme, ben girdim bir daha da oyun açılmadı, sil yükle yapmakla çözülmüyor.

4'ü alırsan tüm dlcleriyle al. Karşı bölümlere sahip oyunlar güzel oyunlardır. Eğer Far Cry 3'ün yoksa 4 al varsa direkt 5 al çünkü 3 ve 4'te neredeyse hiç fark yok FC3'ün modlanmış hali olarak düşünebilirsin.
Not: Far Cry 4'ü Steam'den alırsan sakın Map Editor kısmına girme, ben girdim bir daha da oyun açılmadı, sil yükle yapmakla çözülmüyor.

Hocam Far Cry 3 oynadım da açık dünya ve hikaye olarak önerir misiniz Far Cry 5?

Hocam Far Cry 3 oynadım da açık dünya ve hikaye olarak önerir misiniz Far Cry 5?

Far Cry 5'i tam anlamıyla oynama fırsatım olmadı genelde 2-3 adam öldüreyim uçak süreyim falan, Far Cry 3 oynadıysanız direkt 5 alın bence atmosferi 4'ten daha iyidir. Hazır inidirim zamanıyken bu fiyata kaçmaz.

Far Cry 5'in sonu bir olayla bitiyor New Dawn'da onun devamı ilginizi çektiyse alabilirsiniz, Steam yorumarına bakmanızı tavsiye ederim. Olabildiğince spoiler vermemeye çalıştım :D

Tamam hocam Far Cry 5 alacağım şu an merak ettim :D Far Cry 4 3'ün aynısı deniliyor Far Cry 5 deniceğim cevaplarınız için herkese teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı