Far Cry 4 vs Far Cry 5

Hangisi?

• Far Cry 4

Oy: 11 27,5%
  • Far Cry 5

Oy: 7 17,5%
  • İkisi de değil.

Oy: 22 55,0%

• Oy verenlerin toplamı
    40

Besircik

Decapat
Daha fazla  
İndirimdeyken Far Cry oyunları almayı düşünüyorum. Biraz bakındıktan sonra 3'ü almaya karar verdim fakat yanında çok emin olmamakla birlikte bir tane daha almak istiyorum. Sizce hangisini alayım ya da direkt hiç almayım mı? Çünkü çoğu yerde 3'ten sonrasının aynısının cilalısı olduğu yazıyordu.(Sistemim de iyi değil bu arada Far Cry 5'i Low-medium ayarlarda 30FPS'te çalıştırıyor onu da düşünerek cevaplarsanız sevinirim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence ikisi de vasat ve sıkıcı oyunlar yarıda bırakma garantili, toplam 20 TL'ye almıştım ikisini de duruyorlar öyle bir ara bakarım diye. Ama 4 yine daha oynanabilir bir kıvamda bence. Haritanın atmosferi falan hoş.

Ben 5’i seviyorum. Gamepass ile oynarken arkadaşım eşlik ediyordu baya eğleniyorduk Gamepass’imiz bitene kadar.

4*5*6 bana göre birbirinden farksız. Ben son 3 oyunuda oynadım (new dawn hariç). Hepsi aynıymış gibi geldi hikayedende bişe anlamamıştım , oyunda sürekli bi gereksiz kaos var heryerden bişe çıkıyor , hikaye anlatımı zaten vasat buda oynanışı çekilmez hala getiriyor bi süre sonra.

Geri
Yukarı