Far Cry 4 vs Far Cry 5

Hangisini alıp almadığını bilemiyorum ama üstteki arkadaşın dediği gibi de Far Cry serileri birbirini tekrar ediyor zaten. Dördüncü oyunu üçüncü oyununun aynısı, beşinci oyunda da adam akıllı bir hikaye yok. Tekrara sarıyor, benim için büyük bir hayal kırıklığı olmuştu.

@Vexina hocam 5. oyununda doğru düzgün bir hikaye görememiştim ama beni aşırı baymıştı. Nasıl oynayabildiniz? 4. oyunu zaten 3. oyununun aynısı.

Bilmiyorum hocam zaten aralıklı yıllarla oynadım 3'ü çok küçükken oynamıştım 4'ü birkaç yıl önce oynamıştım internet kafede bitirmiştim 5'ide bu sene bitirdim.

@Vexina hocam 5. oyununda doğru düzgün bir hikaye görememiştim ama beni aşırı baymıştı. Nasıl oynayabildiniz? 4. oyunu zaten 3. oyununun aynısı.
Bahsi geçen serileri çokça defa bitirdim. 4'ün hikayesi güzeldi evet fakat 5'in önüne geçemez. Sadece kızın bölgesinde gelen saçma sapan sahneler sıkıyordu. Buna ek olarak, Far Cry'ın tekrar eden bir oyunu yok ki? 4'te canınızı sıkan bir özellik 5'te çok daha güzel bir hale bürünüyor. Mesela 6'da otların arabanın içine geçmesi olayı yok. 5'i bitirip 6'ya geçmiştim daha üzerinden 6 saat geçmeden tek aynı gelen his, bir silahın sesiydi onu da hatırlamıyorum şuan. Araç sesleri bile farklı, atv hariç.

Yeni konular

Geri
Yukarı