Far Cry 4 vs Far Cry 5

Tüm dediğiniz oyunları oynadım. Far Cry 3 güzeldi, 4 ve 5 bir yerden sonra sıktı sırf bitirmek için oynadım. Metroyu daha oynayamadım ama bilgisayarda duruyor. Atmosferini aşırı beğeniyorum. Zaman bulduğumda oynayacağım ve beğeneceğime eminim. FC 5'i ilk bölümden beğendiniz, güzel ama 3-4 saat oynadıktan sonra da sürekli aynı şeyleri yapınca sıkılabilirsiniz. Witcher 3'de bu durum tam tersi oyun ilerledikçe hikayeye bağlanıyor, daha da güzelleşiyor. Tavsiyem Witcher 3'e de biraz şans vermeniz. İlk bölümden kestirip atmayın.
Anladım verdiğin tavsiye için teşekkürler. Far Cry tarzı ve stili beni çok etkiliyor o yüzden sorgusuz sualsiz seviyor olabilirim. :) Biraz oynayayım sonra The Witcher 3'e tekrar şans vereceğim. 👍

Far CRY 4'ten uzak dur. Serinin en sıkıcı ve berbat oyunu. Far CRY 4 yerine Far CRY 3.5 desen daha doğru olur.

Ama oynamasını öğrenirsen adam kesmenin bir de profesyönelleşirsen bırakamıyorsun oyunu ben Far CRY 4'ü 9 defa bitirdim ama sistemim iyi olmadığı için oynayasım gelmez oldu ben 30 FPS ile bitirdim 9 defa tabii o zamanlar FPS nedir falan şeyleri bilmiyordum. Far CRY 4'ü zevkine adam kesmek için oynuyorum senaryosunu her şeyini öğrendim artık yeni bir sistem aldığımda tekrar indireceğim ve o oyunu Ultra ayarlarda bitireceğim bu sefer kafaya koydum YouTube (clockner Far CRY 4) yaz ve videolarını bir izle 😄 ne kadar güzel değil mi yani bana göre sende sevebilirsin bende onun gibi oynuyorum.

Geri
Yukarı