Far Cry 5 0xc00007b hatası

C:\Windows\System32\vcruntime140.dll

Sil ve bunları kur.

vcruntime140.dll bulanamadı dedi bu sefer
File:Logfile2.PML

C:\Windows\System32\VCRUNTIME140_1.dll

Bu dosyayı masaüstüne yedekleyip sistem klasöründen kaldırın. Sonra denetim masasından C++ 2013 ve 2015'e ait her şeyi kaldırın (x86 ve x64'ler ile 2015-2019 yazanlar gidecek). Sonra aşağıdakileri kurun.

Elle DLL dosyası atmış mıydınız hiç? Attıysanız onları silin ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın.

Atmadıysanız da denetim masasından C++ yazılımlarının ekran görüntüsünü paylaşın.

Elle DLL dosyası atmış mıydınız hiç? Attıysanız onları silin ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın.

Atmadıysanız da denetim masasından C++ yazılımlarının ekran görüntüsünü paylaşın.

Bir kez attığım dosya vardı çoktan kaldırdım.
SS:

ss.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Son attığınız raporda da VCRUNTIME140_1.dll sorunlu görünüyordu. Hangi dosyayı, nereye atmıştınız? Ayrıca oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı denediniz mi?

Son attığınız raporda da VCRUNTIME140_1.dll sorunlu görünüyordu. Hangi dosyayı, nereye atmıştınız? Ayrıca oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı denediniz mi?

Şu an oyun dosyalarını doğrulama bitti bir şey çıkmadı hala vcruntime140.dll bulanamadı erroru alıyorum. Attığım Paladins için bir DLL idi ama sonrasında kaldırdım işe yarmamıştı ve C+artıları tekrar sil yükle yapınca olmuştu ama bunda bir türlü olmadı.
VCRUNTIME140_1.dll bulunamayan dosya diyor hala az önce yanlış yazmışım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı