Far Cry 5 alınır mı?

Oynuycaksanız alınır New dawndan daha iyi bir oyun 5. oyun 30 TL'ye kadar indiği oldu ben 45 TL'ye almıştım Ubisoft Connect'e 100 altininiz varsa 20 TL falan daha ucuza alabilirsiniz kullanıp bilginiz olsun ama bir 3 gün daha bekleyin Epic Games 15 gün üst üste oyun verecekmiş ilk gün sürpriz büyük oyun verilcekmiş assasian Creed Odyssey Far Cry 5 konuşuluyormuş arkadaşım öyle demişti.

Oynuycaksanız alınır New dawndan daha iyi bir oyun 5. oyun 30 TL'ye kadar indiği oldu ben 45 TL'ye almıştım Ubisoft Connect'e 100 altininiz varsa 20 TL falan daha ucuza alabilirsiniz kullanıp bilginiz olsun ama bir 3 gün daha bekleyin Epic Games 15 gün üst üste oyun verecekmiş ilk gün sürpriz büyük oyun verilcekmiş assasian Creed Odyssey Far Cry 5 konuşuluyormuş arkadaşım öyle demişti

Epic Games'i unutmuşum doğru dedin bence yeni yıla kadar beklemek en doğrusu olur verilirse bedavaya alır verilmezse yılbaşı indirimlerinde 81TL'den daha ucuza alır.

Aynen öyle Steam yılbaşı indirimlerine az kaldı Steam'den almanızı bende tavsiye ederim çünkü Steam'den alınca hem otomatikman hem Steam'de oluyor hem Ubisoft'a Steam PC'de olmasa bile Ubisoft'tan yükleyip girebiliyorsun.
Hem ubisoftan altın kazanıyorsun hem Steam'den başarım kazanıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı