Far Cry 5 vs Far Cry 3

Far Cry 3 oynayın hocam, serinin en güzel oyunudur bana göre. Oynanış mekanikleri çok iyi, grafikler biraz eski ama güzel, hikaye fena sayılmaz, atmosfer bambaşka bir seviye, açık dünya da gayet iyi. Ondan sonra çıkan Far Cry oyunları onun aynısı bildiğin. Far Cry 5 grafik ve açık dünya olarak iyi bir oyun sadece.

En iyi Far Cry yapımı 3. oyundur. 5. oyunu arkadaşımla oynamak için bizzat aldım. İlk 30 dakikadan sonra falan iade ettim. Grafikler iyi güzelde, oyunda sana boş arazi sunuyor ve sürekli kendini tekrar ediyor. Mekanlar var, düşmanları temizliyorsun, bölgeyi ele geçiriyorsun. Olayı bu.
3. oyun bir sanat eseri, şaheser iken 5. oyun için aynı sözleri söylemem.

Arkadaşlar Far Cry 5 ve Far Cry 3 aldım. Oynayan ve deneyimleyen varsa Far Cry 3 indirmeyi düşünüyorum. İlk baş çünkü 12 GB bir şey Far Cry 5 78 GB falan. Bu yüzden sizce Far Cry 3 oynamaya değer mi? Grafikler falan iyi mi ya da direkt Far Cry 5 mi oynayayım?

Eki Görüntüle 1720166
Far Cry 5'i indirirken otomatik olarak HD Texture Pack'i de indiriyor. DLC'ler kısmından HD Texture Pack'i çıkartırsan 30GB boşuna indirmemiş olursun. İnan hiçbir fark yok orijinal dokularla.

Oyun olarak ise FC3'ü öneririm. FC5 piyasadaki en sıkıcı oyunlardan bir tanesi.

Far Cry 5'i indirirken otomatik olarak HD texture Pack'i de indiriyor. DLC'ler kısmından HD texture Pack'i çıkartırsan 30GB boşuna indirmemiş olursun. İnan hiçbir fark yok orijinal dokularla.

Oyun olarak ise FC3'ü öneririm. FC5 piyasadaki en sıkıcı oyunlardan bir tanesi.

Grafikleri vb iyi mi 5 gibi 5'i önceden oynamıştım biraz.

Far Cry 3'ün hikayesi muazzam. Ancak Far Cry 5'te de bayağı eğlendim. Far Cry serisini seviyorsan ikisi de güzel ama seriyi ilk defa deneyimleyeceksen 3'ten başla.

Önceliğiniz grafikse daha güncel olan Far Cry 5'i deneyebilirsiniz.

Haricinde Far Cry 3 kültleşmiştir. Klasikleşmiş bir kötü karakter, döneminde devrim yapmış bir açık dünya, envai çeşit silah ve etkinlik ile 30-40 saatinizi alacak bir oyun. Ek olarak, grafikleri de hiç sırıtmıyor desek yeridir.

Önceliğiniz grafikse daha güncel olan Far Cry 5'i deneyebilirsiniz.

Haricinde Far Cry 3 kültleşmiştir. Klasikleşmiş bir kötü karakter, döneminde devrim yapmış bir açık dünya, envai çeşit silah ve etkinlik ile 30-40 saatinizi alacak bir oyun. Ek olarak, grafikleri de hiç sırıtmıyor desek yeridir.

Ya 3. grafikleri o kadar da kötü değilse oynayabilirim şimdi bir gameplay izliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı