Far Cry 5 alınır mı?

Far cry 3 ve 4'ü bitirmiş biri olarak 5'den oldukça sıkıldım. Hep aynı şeyleri yapıyormuşum gibi geldi. Eğer daha önce Far Cry oynamadıysan alabilirsin. Oynadıysan zevk alacağını düşünmüyorum.
Far Cry 5'de keyif aldığım tek şey balık tutmaktı.

FarCry 3 ve 4'ü bitirmiş biri olarak 5'den oldukça sıkıldım. Hep aynı şeyleri yapıyormuşum gibi geldi. Eğer daha önce FarCry oynamadıysan alabilirsin. Oynadıysan zevk alacağını düşünmüyorum.
FarCry 5'de keyif aldığım tek şey balık tutmaktı.

Tüm FarCry serileri bana öyle geliyor ama aksine ben en çok 5'i beğendim.

Bence alınmaz çünkü seride sürekli aynı elementleri kullanıyorlar ve sıktı önceki oyunları oynamadıysan alınca zevkde alırsın ama oynadıysan yine mi aynısı dersin sürekli :D

3 ve 4'ü oynadım. İkisini de çok sevdim. Far Cry 5'i de oynamak için yükledim ama kaldırmadı. Fiyatı da güzelken kaçırma bence.

60 TL'lik kuponun varsa Epicten Gold Edition'u 54 TL'ye alabilirsin. Oyun hakkında bişey demeye gerek yok işte. FC3 ile pek farkı yok. Kuru aksiyon. Hikaye pek iyi değil. Far Cry 3 oynamadıysan bence onu al ama tabiki sen bilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı