Çözüldü Far Cry 5 + Far Cry New Dawn paketinde Far Cry 5 dahil mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
3 gün öncesine kadar 60 TL'ydi neden almadınızki :(. Ayrıca Far Cry 5 + New dawn paketinde mevcut Far Cry 5.
Ben de daha almadım da kaydetmiştim paketi, hala alabiliyorum yani ama çok kararsızım 60 lira Far Cry'a vermek istemiyorum başarımları falan da yok, co-op oynayacak arkadaşım da yok sizce yine de almalı mıyım?

Ben de daha almadım da kaydetmiştim paketi, hala alabiliyorum yani ama çok kararsızım 60 lira Far Cry'a vermek istemiyorum başarımları falan da yok, Co-op oynayacak arkadaşım da yok sizce yine de alınır mı?

Ben kaçırmadım hocam. 60 TL olsun olmasın bu zamanda bir tavuk döner parası. Alın gitsin.

Aslında evet tek başına düşününce öyle ama MGS 5, Mafia, GTA 4, WD: Legion ve Cuphead'i de almayı düşünüyorum toplayınca çok oluyor fiyatı o yüzden.

Ben WD legions alacaktım ama bunu aldım. Size tavsiyem Mafia trilogy ve Far Cry alıp kapatmanız. GTA 4 dolar kuruna geçildiği zaman artacak ama 32 TL'ye alınmalı. MGS serisi ile alakam olmadığı için bir şey diyemeyeceğim.

Sizce 105TL'lik olanını alıp GTA, Mafia falan mı çekeyim? Yoksa direk 170TL'ye ikisini alayim mi?

New Dawn tavsiye edeceğim bir oyun değil sadece onu alma bence, ama GTA ve Mafia, Far Cry'dan daha iyi bir seçenek tabii ki.

Ben WD legions alacaktım ama bunu aldım. Size tavsiyem Mafia trilogy ve Far Cry alıp kapatmanız. GTA 4 dolar kuruna geçildiği zaman artacak ama 32 TL'ye alınmalı. MGS serisi ile alakam olmadığı için bir şey diyemeyeceğim.
Watch Dogs Legion aslında son 3 yılda çıkmış AAA bir oyuna göre çok ucuz ama ön yargımı kıramadım şu oyunla ilgili, çok sevdiğim Watch_Dogs 2'den sonra Watch_Dogs düzeldi derken (ki konseptini çok sevdiğim bir seri Watch_Dogs) ilk oyundan bile daha kötü bir hikaye yapıp yine ellerine yüzlerine bulaştırdılar ayrıca San Francisco'yu da çok sevmiştim Londra çok daha sıkıcı bir şehir bence bir Watch_Dogs oyunu için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı