Far Cry 5 Gold Edition daha ucuz gözüküyor

Kunkka

Hectopat
Yer
Dire
Merhaba arkadaşlar,
Far Cry 5 alacağım ama paketler arasındaki farkı anlayamadım. İnternetteki paket içeriklerine baktığımızda Gold'da Far Cry 3 dahil olarak gösteriyor lakin Gold daha ucuz? Ek olarak season pass ne işe yarıyor? Açıklarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,
Far Cry 5 alacağım ama paketler arasındaki farkı anlayamadım. İnternetteki paket içeriklerine baktığımızda Gold'da Far Cry 3 dahil olarak gösteriyor lakin Gold daha ucuz? Ek olarak season pass ne işe yarıyor? Açıklarsanız sevinirim.
İndirim oranına göre daha uygun olabilir. misal ucuz olan %50 ama fiyatı 100 tl onu 50 liraya alırken,diğeri 130 lira ama %70'le 39TL'ye alıyorsunuz.Season passte gelmiş geçmiş bütün dlcleri yani ek oyun içeriklerini kapsar. belki silah kaplaması vs ya da birkaç yan görev olan farklı haritalar olabilir, oyundan oyuna dlcler farklılık gösteriyor çünkü

İndirim oranına göre daha uygun olabilir. Misal ucuz olan %50 ama fiyatı 100 TL onu 50 liraya alırken, diğeri 130 lira ama %70'le 39TL'ye alıyorsunuz. Season Pass'te gelmiş geçmiş bütün DLC'leri yani ek oyun içeriklerini kapsar. Belki silah kaplaması vs ya da birkaç yan görev olan farklı haritalar olabilir, oyundan oyuna DLC'ler farklılık gösteriyor çünkü
İkisinin de indirim oranı aynı. Gold paket 405 TL, Standart paket 700 TL. Anlamlandıramadım.

İkisinin de indirim oranı aynı. Gold paket 405 TL, Standart paket 700 TL. Anlamlandıramadım.
Ubisoft'un yaptığı bir fiyatlandırma hatası bu. Normalde Standart versiyon 269TL, Gold paket 405TL'ydi. Sonra kur güncellemesi yaptılar fakat Gold paketi zamlamayi unuttular. Normalde gold paket 1100-1300 TL arası fiyatta olmalıydı. Yani anlayacağınız hâlâ ucuzken Gold alın geçin. Hem Far Cry 3 ve ek içerikleri hem de Far Cry 5 ve ek içeriklerini veriyor. Far Cry 5'in ek içerikleri arasında özel silahlar ve 3 farklı hikâye var.

İkisinin de indirim oranı aynı. Gold paket 405 TL, Standart paket 700 TL.
Hangi platformdan bakıyorsunuz ? Far Cry'da bazen bu durum yaşanabiliyor özellikle en yeni oyunu olmadığında daha çok görebilen bir durum, sizin işinize yarar ama oyunla ilgili bir tavsiye vermemi isterseniz daha önce 3,4 primal vs oynadıysanız alınmayadabilir biraz fazla tekrar ediyor herzaman ki gibi ve gerçekten her saniye savaşıyorsunuz.

Steamden alımı yaptım şu an, Far Cry 3'le beraber kütüphaneme eklendi, sanırsam dediğiniz gibi zam yapmayı unutmuşlar.

Geri
Yukarı