Far Cry 5 nasıl daha kolay öğrenilir?

wus

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Far Cry 3'ü bitirdim 4 ve 5 var bende. 4'ü az çok biliyorum ama 5 gözüme biraz karışık geldi. Silah slotu açma, yetenek açma, silah alma vs. bu tarz şeyleri izleyerek öğrenebileceğim bir YouTube kanalı var mı? YouTube kanalı yoksa bile nasıl daha kolay öğrenebileceğimi yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Far Cry 3'ü bitirdim 4 ve 5 var bende. 4'ü az çok biliyorum ama 5 gözüme biraz karışık geldi. Silah slotu açma, yetenek açma, silah alma vs. bu tarz şeyleri izleyerek öğrenebileceğim bir YouTube kanalı var mı? YouTube kanalı yoksa bile nasıl daha kolay öğrenebileceğimi yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.
1'den 5'e kadar hepsini oynadım. Bir kaç saat oynayarak öğrenemeyeceğin hiç bir şey yok. 4'ü doya doya oyna, benim gözümde serinin en iyisi.

İlk sahneler biraz aksiyon dolu gözüksede oyun başladıktan sonra daha rahat bir pozisyonda oynuyorsun. Öğretici metinler zaten yardımcı oluyor sana, tuşlara alıştıktan sonrada gerisi gelir. Çok sevdiğim favori oyunlardan bir tanesidir kendisi ve konusu muazzam. Filmin içinde gibi yaşıyorsun oyuna alıştıktan sonra. :)

Geri
Yukarı