Far Cry 5 Gold Edition Epic Games'te 31.80₺

Ben de kıskanmıştım Detroit'i görünce sanırım oyunun demosu. İsteyen alabilir bedava ama sadece ilk bölüm.
Evet, demo sürüm, yeni farkettim. Sevinmiştim ya, keşke tam sürüm ücretsiz olsa.

Çok kıskanmıştım görünce size üzüldüm ama kendim için sevindim :D.
İlk bölümü artık adım gibi ezbere biliyorum. Gerçi sistemim de kaldırmıyordu, yeni bir sistem aldığım zaman da indirmem demosunu. :D :D
Korsan indiririm. :D
Şaka şaka

İlk bölümü artık adım gibi ezbere biliyorum. Gerçi sistemim de kaldırmıyordu, yeni bir sistem aldığım zaman da indirmem demosunu. :D :D.
korsan indiririm :D.
şaka şaka

Oyunu satın alabilecek duruma gelene kadar korsan indirmeyi düşünüyorum ama sonuçta indirim falan olursa yapımcıya hakkını veririm. Yeni PC aldığımda neredeyse bütün oyunları böyle oynayacağım 2 saatten fazla oynadıklarımı indirimlerde satın alacağım.(Diğerleri demo niyetine :D).

Oyunu satın alabilecek duruma gelene kadar korsan indirmeyi düşünüyorum ama sonuçta indirim falan olursa yapımcıya hakkını veririm. Yeni PC aldığımda neredeyse bütün oyunları böyle oynayacağım 2 saatten fazla oynadıklarımı indirimlerde satın alacağım.(Diğerleri demo niyetine :D).
Detroit gibi bir oyunu nasıl kırdılar, aklım almıyor. Acaba korsan sürümü Türkçe mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı