Far Cry 5 Gold Edition Epic Games'te 31.80₺

epic games.PNG

Durum buymuş. Ona göre bilginiz olsun.

Valla bu oyuna 32 TL bile fazla. Yan görevleri çıkar maksimum 2-3 saatte biter. Birde silah mekaniklerini değiştirmeye çalışmışlar vuruş hissiyatı berbat. New dawn'da düzelttiler Allah'tan. Ben seçimimi origin'den yana kullandım. :D

Uplay üzerinden ayrı bi indirme daha yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam o civarda bir şey indiriyordu. Yanlışım varsa kusura bakmayın üzerinden 2 ay geçti. :)
Ben 32 GB indirdim. Tabii DLC'ler ve HiRes pack yok. HD Texture packi 29 GB. Siz hem Epic'ten hem Uplay'den indirmiş olabilir misiniz?

Ben 32 GB indirdim. Tabii DLC'ler ve HiRes pack yok. HD Texture packi 29 GB. Siz hem Epic'ten hem Uplay'den indirmiş olabilir misiniz?
Hayır. Oyun Epic üzerinden bir indirme yapıyor (54 GB felan sanırım) bittikten sonra oyunu açmaya kalkınca uPlay üzerinden yüksek bi miktar oyuna girmek için indirme yapıyor diye hatırlıyorum.

Hayır. Oyun Epic üzerinden bir indirme yapıyor (54 GB felan sanırım) bittikten sonra oyunu açmaya kalkınca uPlay üzerinden yüksek bi miktar oyuna girmek için indirme yapıyor diye hatırlıyorum.
Keşke hiç Epic'le uğraşmasaydınız aslında. Uplay indirmeden önce soruyor sadece İngilizce mi olsun diğer diller de yüklensin mi diye. O dosya boyutunu küçültüyor olabilir.

Geri
Yukarı