Far Cry 5 Gold Edition'dan standart sürüme düştü

İşletim sistemi
Windows 10

apopro

Hectopat
Daha fazla  
Epic Games'den geçtiğimiz günlerde FC5 Gold editon almıştım. Standart sürüm 77 lira falandı bende kuponu devreye sokmak için 90 TL'lik Gold Edition aldım. Aldığım zaman mağaza sayfasına gidince Gold Edition zaten var yazıyordu standarda mevcut değil yazıyorduama şimdi standarda zaten var yazıyor ge mevcut değil yazıyor şimdi onunla gelen DLC'ler falan gitti mi?
Not: HDD'yer olmadığı için yükleyip bakamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'den geçtiğimiz günlerde FC5 Gold editon almıştım. Standart sürüm 77 lira falandı bende kuponu devreye sokmak için 90 TL'lik Gold Edition aldım. Aldığım zaman mağaza sayfasına gidince Gold Edition zaten var yazıyordu standarda mevcut değil yazıyorduama şimdi standarda zaten var yazıyor ge mevcut değil yazıyor şimdi onunla gelen DLC'ler falan gitti mi?
Not: HDD'yer olmadığı için yükleyip bakamıyorum.
Ben de 31 tlye aldım epic gamesden hiç indirip bakmadım ama far cry 5 sayfasına gittiğim zaman mevcut değil diyor ben de takipte olucam bu konuyu.

Ben destek ekibiyle mail üzerinden konuştum. Ve Gold Edition’ da yer alan 3 DLC’ ye de artık girebiliyorum. Ancak Epic Games üzerinde sadece Standart Sürüm’ e sahip olduğum belirtiliyor.
Ben de bugün konu açtım epic games in sıkıntılarında ama bütün dlcler var yani sıkıntı yok far cry 3 de var yanında hediye verilen.

Geri
Yukarı