Far Cry 5 için Rockerdem Türkçe yama güvenilir midir?

Kaspersky demiyor ama Malwarebytes diyor, bilemiyorum.

Bence şöyle yapalım, yamayı yüklemeyin, yüklediyseniz oyunu da silin başka alternatiflere yönelin aldığınız riske değecek kadar güzel bir oyun değil.

Son düzenleme:

Kaspersky demiyor ama Malwarebytes diyor, bilemiyorum.

Bence şöyle yapalım, yamayı yüklemeyin, yüklediyseniz oyunu da silin başka alternatiflere yönelin aldığınız riske değecek kadar güzel bir oyun değil.

Gerçekten güzel değil diyorsanız oyunu iade edeyim mi onun yerine CoD WW2 falan almam daha mı iyi olur.

Rock Erdem yamaları güvenilirdir.

Dediklerinize gerçekten inanıyorum ama korku başa bele biliyor musunuz?
Eskiden bende böyle konularda çok hassas davranırdım artık pek umurumda olmuyor, Kaspersky var bir şey demediği sürece çoğu şeyi indirip kullanıyorum. İçiniz rahat etmiyorsa hiç boşuna arada kalmayın Far Cry 5'i de 4'ü de 3'ü de beğenmiyorum. Zevk meselesi ama ben Game Pass ile oynadığınızı düşünmüştüm, Far Cry 5 game pass'te var ve ben o şekilde denemiştim 3-4 saatten fazla dayanamadım. Eğer daha önce almadıysanız discorddan gelen Game Pass kodunu kullanın 2 aylık, eğer aldıysanız da parasını verip iki aylık alıp hem Far Cry 5 hem de bir sürü hoşunuza gidebilecek oyun bulabilrsiniz. En mantıklı seçim olur ancak iş biraz da oyun zevkinizde saklı, oyun listesine bakın hoşunuza giden oyunlar varsa alın derim. Far Cry 5 55 lira diye aklımda kaldığından 2 ay dedim bu arada, ayrıca sevdiğiniz oyun türlerini belirtirseniz belki başka oyunlar da önerebiliriz ama konudan çok da sapmadan sonuca gelirsek yükleyebilirsiniz, ama içinizde tedirginlik varsa öncelikle antivirüs alın önerim Kaspersky'dır. Almayacaksanız da boşuna tedirgin olmayın yüklemeyin rahatlayın başka oyunlara yönelin.

Yeni konular

Geri
Yukarı