Far Cry 5 rockerdem Türkçe yaması patch.dat hatası veriyor

SiyahPassat

Kilopat
Makaleler
3
Bana başka bir link verebilir misiniz ya da kendi Far Cry 5'iniz Türkçe ise Far Cry 5\data_final\pc dizinini paylaşabilir misiniz?
Oyun Orjinaldır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda sıkıntı yok sadece Türkçe yama olmuyor ve Epic Games'ten aldım.
Bildiğim kadarıyla rockerdem Far Cry'ın bütün oyunlarını çeviren bir arkadaş. Ondan başka bulamazsın. Kurduğun yamayı kaldırıp, oyunun dosya bütünlüğünü doğruladıktan sonra Türkçe Yamayı tekrardan kurar mısın? Ya da oyuna yeni başka bir güncelleme geldiyse o yüzden de Yama olmayabilir.

Sizin yamayı kurup bana Far Cry 5\data_final\pc dizinini paylaşabilme şansınız var mı? Oyun yüklü değilse yama kurulmuyor.
Oyun yüklü değilse uğraşmayın. 30 GB.

Sizin yamayı kurup bana Far Cry 5\data_final\pc dizinini paylaşabilme şansınız var mı? Oyun yüklü değilse yama kurulmuyor.
Oyun yüklü değilse uğraşmayın. 30 GB.
Ne yazık ki oyunu bitirdikten sonra sildim. :( Ama dediğim gibi yamayı silip tekrar kurarsanız olması lazım.

7 Defa falan denedim.
Hatta setupun eksik dediği her dosyayı internetten indirdim oraya attım bu sefer oyun açılmadı onları silince açıldı gene İngilizce olarak.
Hatta setupun eksik dediği her dosyayı internetten indirdim oraya attım bu sefer oyun açılmadı onları silince açıldı gene İngilizce olarak.

Geri
Yukarı