Far Cry 5 rockerdem yaması güvenli mi?

Od42

Hectopat
Daha fazla  
Araştırdım biraz injectıon diye bir şey varmış, ondan virüs gibi gözüküyormuş ama VirusTotal'de tarattım maşallah sülale gibi ahali var arkadaşlar. Nedir bu işin aslı beni aydınlatın.

Link burada VirusTotal taraması.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-17 123229.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-17 123229.png
    117,8 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 1.5 yıl önce falan kullanmıştım sorun yaşamadım, hatta kaspersky kullanıyorum ama benden sonra yama içeriği değişmiş olabilir bilmiyorum.

Ben 1 ay önce bu yama ile sorunsuz bir şekilde oynadım ve oyunu öyle bitirdim.

Hocam Kaspersky ile taradim bir şey çikmadi ben de yamayı kurdum :D bir de sanırım internetten VirusTotal ile tarayinca farklı antivirüs programlarının taramalarıni gösteriyormuş Kaspersky ile bir de tüm sistemi taradım ne trojan ne de malware buldu sanırım sıkıntı yok varsa da neyse halim çıksın yarim.

Hocam Kaspersky ile taradim bir şey çikmadi ben de yamayı kurdum :D bir de sanırım internetten VirusTotal ile tarayinca farklı antivirüs programlarının taramalarıni gösteriyormuş Kaspersky ile bir de tüm sistemi taradım ne trojan ne de malware buldu sanırım sıkıntı yok varsa da neyse halim çıksın yarim.

Rockerdem güvenilir adamdır hocam(öznel) ben kendisinin yamalarınıda çok beğeniyorum güzel çeviriyor Far Cry Primal yamasıda güzeldi konuşma dili o döneme göre dizayn edilmişti bu arada Far Cry 5'i bitirince sizinle sohbet etmek isterim çok sevdiğim bir Far Cry oyunu.

Rockerdem güvenilir adamdır hocam(öznel) ben kendisinin yamalarınıda çok beğeniyorum güzel çeviriyor Far Cry Primal yamasıda güzeldi konuşma dili o döneme göre dizayn edilmişti bu arada Far Cry 5'i bitirince sizinle sohbet etmek isterim çok sevdiğim bir Far Cry oyunu.

Bende daha yeni başladım oyun cidden içine çok çekiyor (şahsen)😅 özellikle helikopter sürmek güzeldi 😃

Geri
Yukarı