Sürprizbozan Far Cry 5 sonu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lawrence Barnes

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu bugün bitirdim. Görüşlerimi sizinle de paylaşmak, fikirlerinizi almak istedim. Oyun gayet iyiydi senaryo akıyor. Ben ilk olarak john Seed'in bölgesinden başladım. Sırasıyla Fatih, ve en son da Jacob'un bölgesini ele geçirdim. Finale gelecek olursak hiç beklemediğim bir sondu. Joseph seed ile kilisede buluştuktan sonra oyun bize iki seçenek sundu. Ya orada onunla savaşacaktık, ya da oyuna ilk başlarken bölgeye geldiğimiz sheriff ve diğerleri ile geri dönecektik. Ben savaşmayı tercih ettim. En sonunda Joseph'i yakaladığımızda adada nükleer Bomba'nın patlaması, arabayla kaçarken kaza yapmamız bir tek bizim sağ kalıp Joseph'in bizi alıp sığnağa götürmesi ve son. Gerçekten böyle bir son tahmin edememiştim. Bana biraz "eee boşuna mı bu kadar uğraştık yani?" hissi verdi oyun. Alternatif sonda da aynı şekilde, araç ile dönerken Sheriff'in radyoyu açması, radyoda "only you" şarkısının çalması (jacob'un bölgesinde bu şarkıyı çok sık duyduk) ve Sheriff'in şarkıya eşlik ederken bize doğru dönüp "her şey yolunda mı?" tarzında bir şey söyleyip oyunun bitmesi. Her koşulda kazanan joseph seed oldu. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce bu hikayenin devamı olacak şekilde bir oyun daha gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Faith kısımları harici oyunda hiçbir kısım merak uyandırıcı değil. Oynadığım en kötü oyunlardan biriydi. Gerçek son için New dawn oynamalısınız oyun orada bitiyor. Bir de DLC olması gereken içeriği ayrı oyun diye satıyor sevgili Ubisoft :)

Devamı var zaten. Far Cry New Dawn oyunu bu hikayenin devamı.
Bilmiyordum bunu teşekkür ederim

Faith kısımları harici oyunda hiçbir kısım merak uyandırıcı değil. Oynadığım en kötü oyunlardan biriydi. Gerçek son için New dawn oynamalısınız oyun orada bitiyor. Bir de DLC olması gereken içeriği ayrı oyun diye satıyor sevgili Ubisoft :)
Teşekkür ederim 🙂

Far Cry 3 kadar asla ilgimi çekmedi 5.oyun biraz rastgele yapılmış hikaye tarafında.
Son beni cidden şaşırttı. Onca emeğin boşa gittiğini hissettim 😅

Bilmiyordum bunu teşekkür ederim

Teşekkür ederim 🙂

Son beni cidden şaşırttı. Onca emeğin boşa gittiğini hissettim 😅
Adamlar 5'in sonunu ayrı bir oyun ile satıyorlar ilk gördüğümde baya sinirlenmiştim. Far cry new dawn kısa bir oyun ve map baya küçülüyor. O yüzden ben indirimde bakılmasını öneriyorum.

Faith beni kanser etti hocam. En tilt oldum Region orasıydı. Sürekli bir halısünasyon farklı farklı yerlerde uyanma felan 😅

Geri
Yukarı