Oyun Far Cry 6 80 TL!

Far Cry 3 ve 4'ü bitirdikten sonra bu seriyi bıraktım ve hala da bir tane oyununu oynamadım 3'ü oynadıysam hepsini oynamış sayıyorum zaten :D

Farcry 3 sevdalısı olarak En son 7-8 yıl önce Farcry 4 alıp ilk bir saatinde bu Farcry 3’ün aynısı diyerek kapatmış ve bir daha açmamıştım. Farcry 6 Alınır mı sizce? 7-8 Yıl sonra tekrar Ubisoft oyunlarına maruz kalmaya hazır mıyım bilmiyorum.:D

Defalarca oynayıp bitirmeme rağmen, bugün bile Far Cry 3 ve Far Cry 4'ü açıp hala severek oynayabilirim ama Far Cry 5'i oynarken sıkıldığım için bitirememiştim. Bu yüzden Far Cry 6'ya biraz soğuk yaklaşıp almamıştım. Oyun fiyatlarının bu kadar yükselmesinden sonra bu fiyat kafamı kurcalamadı değil 🙂

Evet düz bir oyun hikayesi olsun oyun dizayni olsun çok iyi değil ama beni eglendirdi alinir 80 TL'ye klasik Far Cry sadece daha iyi hissaytli biraz daha cilalanmis.

Evet düz bir oyun hikayesi olsun oyun dizayni olsun çok iyi değil ama beni eglendirdi alinir 80 TL'ye klasik Far Cry sadece daha iyi hissaytli biraz daha cilalanmis.

Benim biraz Far Cry fetişim var ama her oyununu oynuyorum her yılın belli zamanı canım Far Cry çekiyor 30 saat gömüyorum kapatıyorum.

Geri
Yukarı