Çözüldü Far Cry 6 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sorunun çözümünü Ubisoft forumunda buldum. Bende işe yaradı. Birçok kişide işe yaramış.

Oyunun kurulu olduğu klasöre giriyoruz. Daha sonra bin_plus adlı klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalıyoruz. Kopyaladığımız dosyaları bin adlı klasöre yapıştırıyoruz. Tüm dosyaları değiştir diyoruz. Daha sonra o klasörün içindeki başlatıcıdan oyunu açıyoruz.

Umarım işinize yarar ve sorun sizde de düzelir.
Tamamdır o zaman. E:\Far Cry 6\bin\FarCry6.exe gibi bir dosya konumu görünce korsandır diye düşündüm. Ama rapora bakarak daha fazla bir şey söyleyemeyeceğim maalesef, kusura bakmayın.
Teşekkür ettim. :)
Aynı durumu şimdi bende yaşıyorum. Güncelleme yaptıktan sonra oyuna girememeye başladım. Ubisoft yine farkını gösteriyor
Çözüme ulaşırsanız bilgilendirirseniz sevinirim.
@Recep Baltaş Hocam yardımınıza ihtiyacımız var. :)

Bro çözüm yok umalım da Ubisoft bunun farkında olsun ve bir an önce düzeltsin. Ticket'da atılmıyor. Ben de oyunun finalini yapacaktım kaldık öyle :)
Şimdi Ubisoft'un forumuna baktım aynı sorunu yaşayanlar yüzlerce kişi var. Ubisoft destek personeli sorunu araştıracaklarını ve güncelleme ile çözeceklerini söylemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı