Çözüldü Far Cry 6 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sorunun çözümünü Ubisoft forumunda buldum. Bende işe yaradı. Birçok kişide işe yaramış.

Oyunun kurulu olduğu klasöre giriyoruz. Daha sonra bin_plus adlı klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalıyoruz. Kopyaladığımız dosyaları bin adlı klasöre yapıştırıyoruz. Tüm dosyaları değiştir diyoruz. Daha sonra o klasörün içindeki başlatıcıdan oyunu açıyoruz.

Umarım işinize yarar ve sorun sizde de düzelir.
ben max 2 gün içinde düzeltileceğini düşünüyorum.
2 güne düzeltileceğini sanmıyorum ama inşallah düzelir. Recep Baltaş'ın paylaştığı video 6 gün öncesine ait yani DLC güncellemesi gelmeden önce sorun başlamış gibi duruyor. 6 günden beri bir gelişme yok ve DLC güncellemesiyle bayağı bir arttı.

2 güne düzeltileceğini sanmıyorum ama inşallah düzelir. Recep Baltaş'ın paylaştığı video 6 gün öncesine ait yani DLC güncellemesi gelmeden önce sorun başlamış gibi duruyor. 6 günden beri bir gelişme yok ve DLC güncellemesiyle bayağı bir arttı.
O videodaki sorun genel olarak msi kullanıcalarına hitap ediyordu. ben 2 gün önce dlc güncellemesi geldiğinde dahi oynuyordum. fakat tabi kişiden kişiye farklılık gösteriyor ve herekste bu sorun yok gibi duruyor. bakalım düzelse iyi olur spoiler yemeden final yapmak istiyorum çünkü :D

Sorunun çözümünü Ubisoft forumunda buldum. Bende işe yaradı. Birçok kişide işe yaramış.

Oyunun kurulu olduğu klasöre giriyoruz. Daha sonra bin_plus adlı klasörünün içerisindeki dosyaları kopyalıyoruz. Kopyaladığımız dosyaları bin adlı klasöre yapıştırıyoruz. Tüm dosyaları değiştir diyoruz. Daha sonra o klasörün içindeki başlatıcıdan oyunu açıyoruz.

Çözüm

İşe yaradı çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı