Far Cry 6 GOTY versiyonu Steam'de eski fiyattan çıktı!

FC3'den beri tüm FC oyunlarını oynuyorum. Hatta FC3'ü PS4 alıp platinlemiştim. FC6'yı ise 5 saat kadar deneyimleyebildim. Eğer dinleyecek podcast veya izleyecek diziniz yoksa FC6 vakit kaybından başka bir şey değil. Fakat kenarda dinleyebilecek veya izleyebilecek bir şeyiniz varsa o zaman onlarla ilgilenirken oynanabilecek bir oyun. Zaten oyun FC5 ile aynı mantıkta. Bölgeler var. Oralara gidip yeterli yan görev yapman gerekiyor.
FC3 eski olduğu için sıkılmıştım. FC5 de vuruş hissi aşırı zayıf geldi. Arkada dizi izliyerek oynarım heralde alıyım bari.

Bence bilerek yapıyorlar. Mesela bütün sürümler ucuz çıksaydı belki daha az satış olacaktı ama şu anda GOTY paketi 160'dan çıkmış aman abi zamlanır diye almayacak olan da alıyor. Bir nevi kampanya gibi.
Bunu yapacak olsalar kendi platformlarında yaparlardı. Çünkü Steam'den sattıkları her oyundan %30 komisyon kesilirken Ubisoft Connect'ten sattıkları oyunun parası tamamen onlara gidiyor.

FC3 eski olduğu için sıkılmıştım. FC5 de vuruş hissi aşırı zayıf geldi. Arkada dizi izliyerek oynarım heralde alıyım bari.
Bu oyunun vuruş hissini hiç beğenmezsiniz o zaman. Oyunda düşmanların can barı var. Kafalarına sıksanız bile tek yemiyorlar.

Bence bilerek yapıyorlar. Mesela bütün sürümler ucuz çıksaydı belki daha az satış olacaktı ama şu anda GOTY paketi 160'dan çıkmış aman abi zamlanır diye almayacak olan da alıyor. Bir nevi kampanya gibi.
Arjantin ve Türkiye hariç başka ülke de böyle bir hata görünmüyor. Bu iki ülke ekonomik açıdan aşırı kötü olduğu için bunlarda hata yapıyorlar sanırım.

Bu oyunun vuruş hissini hiç beğenmezsiniz o zaman. Oyunda düşmanların can barı var. Kafalarına sıksanız bile tek yemiyorlar.
İyice kafam karıştı hocam. Fiyat güzel ama oyun kötü.😃

60 liraya aldık standartı geçen ay, o fiyatlar zannettim. neye coşulmuş anlamadım. 5 gold + new dawn gold 70 liraydı, içinde 3 de varken 3 oyun fiyatıydı. 6'nın dlc'lerde bir şey yok ki. blood dragon da değecek bir ekstra değil.

Ben de aldım. Konu sahibine teşekkürler. Far Cry 4'ten sonra baymıştı seri. Giancarlo abimizin hatrına oynayacağım bunu.

1683826463652.png

Ağlıyorum 😭

Voidu, Gamebillet gibi sitelerden indirim beklemek daha mantıklı bence. Nereden alırsanız alın zaten Uplay'den oynuyorsunuz. İlla Steam kütüphanesinde olacak diyorsanız 160 TL'ye her şey dahil iyi fiyat.

Geri
Yukarı