Far Cry 6 nasıldır?

Beğenmeyenlerin kendi oynayış ve görüşleri mi yoksa rastgele bir yayıncının söylediklerini mi tekrar ediyorlar merak ettim.
1. oyundan beri oynamaya çalışıyorum, oynamaya üşenirsem gameplay izliyorum. Ancak bence sıktı yani. Keyif vermiyor artık bu konsept.
Bu bir Witcher değil ki örnek veriyorum Witcher 4 çıkar Geralt'ı anlatır hala ama çok kötü hikayesi olur bunu dersin abi keşke 3'te bitseydi. Ama Far Cry'da biraz saçma olur bu laf.
Bir yere kadar iyiydi ama artık keyif vermiyor. Oynarken sıkılıyorum. Şimdi başlasam 2 seneye ancak bitiririm, o kadar sıkılıyorum yani.

Beğenmeyenlerin kendi oynayış ve görüşleri mi yoksa rastgele bir yayıncının söylediklerini mi tekrar ediyorlar merak ettim.

Oynamadım ama epeyce oynanışını izledim, arkadaşlar da izlemiştir diye umuyorum. 10 dakikalık bir izleme süresinden oyunun tekrara düşüp düşmediği anlaşılabiliyor zaten. Mekaniklerini eleştirmedim fark ettiyseniz. Eleştirememem de, daha oynamadım çünkü.

1. oyundan beri oynamaya çalışıyorum, oynamaya üşenirsem gameplay izliyorum. Ancak bence sıktı yani. Keyif vermiyor artık bu konsept.
Oynamadım ama epeyce oynanışını izledim, arkadaşlar da izlemiştir diye umuyorum. 10 dakikalık bir izleme süresinden oyunun tekrara düşüp düşmediği anlaşılabiliyor zaten. Mekaniklerini eleştirmedik fark ettiyseniz. Eleştiremeyiz de, daha oynamadık çünkü.

Kendi oynadığın gibi olmuyor çünkü. Sen bir oyunu çok beğensen de bir süre sonra oynamayanların bile bazı şeyleri papağan gibi tekrar etmesi can sıkıcı oluyor. Lineer ilerleyen oyunlarda tüm oynanış videosu izlenip çıkarımlarda bulunabilir ama RPG ve çeşitli perklerin, oynayış stillerinin (stealth vb.) olduğu oyunlarda kişinin zevkine göre çok değişiyor. Şimdi adını unuttum ama bir oyunu gizlenerek oynamak normal oynamaktan çok daha keyifli oluyordu misal.

FarCry 1-2-4 güzel ama 3-5-6 yı hiç beğenmedim şuan 5 oynuyom mesela karakter sürekli hayal görüyor yaratık lar geliyor vs bir zamanlar painkiller diye bir oyun vardı o aklıma geliyor bu arada 6 yı daha oynamadım ama çoğu kişi tavsiye etmiyo 5ten sonra hevesim kaçtı zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı