Far Cry 6 yayın açınca oyundan atıyor

rimpalace

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.

Far Cry 6 oynuyorum. Orijinal Ubisoft üzerinden giriyorum.

Ultra ayarda açıyorum oynuyorum sorun yok.

OBS üzerinde Twitch yayın denemesi yaptım. Yayıncı değilim belki arada açarım diye deneme. Ultrada attı oyundan bir alt ayara geçtim onda oynayayım bari dedim sorun yok.

Bugün OBS ayarları yaptım biraz hani abone oldu falan şeyleri. Bir de GPU güncelleme gelmiş onu yaptım.

Oyuna giriyorum yayın açık atıyor. En alt ayara alıyorum atıyor. Yayını kapattım Ultra ayara aldım attı.

En alt ayara geçiyorum yine atıyor. Ne yapacağız bu Far Cry 6'yı.

Oyunun kendisimi sorunlu anlamadım ki.

Oyunun kendisimi sorunlu anlamadım ki.
Evet oyunun kendisi sorunlu. İşlemci kullanımıyla alakalı bir sorun olabilir. Bambaşka bir sorun da olabilir. Şu videoyu izlemenizi öneririm:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet oyunun kendisi sorunlu. İşlemci kullanımıyla alakalı bir sorun olabilir. Bambaşka bir sorun da olabilir. Şu videoyu izlemenizi öneririm:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler hocam bozuldu bu oyun ya :D

Sil yükle yapayım en iyisi

Bıraktığım yerden devam eder değil mi oyun hocam?

Sıfırdan başlamayayım 6-7 saat oynadım.

Teşekkürler hocam bozuldu bu oyun ya :D

Sil yükle yapayım en iyisi

Bıraktığım yerden devam eder değil mi oyun hocam?

Sıfırdan başlamayayım 6-7 saat oynadım.
Kayıt dosyalarını yedek alın. Oyunu yeniden yüklediğinizde gerekli konuma atarak devam edebilirsiniz. Buluta kaydetme özelliğini kullanırsanız uğraşmanıza gerek kalmaz. Oyunu yükleyip açarsınız ve kayıt dosyaları otomatik olarak yüklenir. Kaldığınız yerden devam edersiniz.

Geri
Yukarı