Çözüldü Far Cry 5 oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rimpalace

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Cihazıma daha 2-3 gün önce format attım. Driverlar güncel öncelikle onu yazayım.

Ubisoft üzerinden Far Cry 5 indirdim, dün oynarken sorun yoktu. Bugün girdim oyuna durduk yere oyundan atıyor.

Sebebi ne olabilir?

Çözüm
PC'ye format attım Far Cry'dan kaynaklı değil.

Tekrardan indirdim yine hata veriyor. Korsan indireceğim artık.

Sanal bellek açıksa kapatın. PC restart.
Sonra sanal belleği ayarlayın min RAM miktarınız kadar Max RAM miktarınız X2 kadar.

Sorun çözülüyor.
Dosyaları onar dedim bozuk dosyalar buldu onları yapıyor güncelleme yaparım.

Güncelleme: Yükleme ekranında atmaya başladı.

Ayarlar ultradaydı yüksek seçtim sorun devam ediyor. Rockerdem Türkçe yaması sorun olabilir mi?

Son düzenleme:
Dosyaları onar dedim bozuk dosyalar buldu onları yapıyor güncelleme yaparım.

Güncelleme: Yükleme ekranında atmaya başladı.

Ayarlar ultradaydı yüksek seçtim sorun devam ediyor. Rockerdem Türkçe yaması sorun olabilir mi?

Ben de Primal için yama indirmiştim aynı sorun olmuştu. Kaldırıp bir daha kurdum düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine aynısını yaptı.

Dosyaları doğrula dedim 8 GB indirdi girdim oyuna yama kurmadan, 5 dk oynattı sonra tekrardan attıç

Oyunu sildim Ubisoft'tan mı indirsem korsan mı indirsem acaba
Ubisoft a yazın ama çözmeyecektir. Benimkini çözmedi. Şunu yap bunu yap dedi. Olmadı. Online kısmına girince mi atıyor bireysel hikayede mi? Steam cloud dan ilerlemeyi tamamen silip kendinizden de kaldırıp unistall programı ile pc deki geçmişini vs temizleyip oyunu baştan indirip tekrar deneyin. Zahmetli biraz ama. Muhtemelen de düzelmeyecek.

PC'ye format attım Far Cry'dan kaynaklı değil.

Tekrardan indirdim yine hata veriyor. Korsan indireceğim artık.

Sanal bellek açıksa kapatın. PC restart.
Sonra sanal belleği ayarlayın min RAM miktarınız kadar Max RAM miktarınız X2 kadar.

Sorun çözülüyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı